Bylinné směsi na míru

Co je bylinná směs na míru?
Bylinná směs na míru je speciálně a citlivě vybraná kompozice českých bylin. Na základě jména a data narození se umím na člověka, který mi to dovolí, naladit a připravit směs bylin, která je pro něj v současné době ta nejideálnější.

Proč používat bylinky?
Byliny a bylinné preparáty jsou ideální pro naši komplexní harmonii, mají velkou využitelnost obsahujících složek a navozují přirozenou rovnováhu těla i mysli. Stejné složení směsi bylin bychom neměli pít déle než 3 měsíce, poté je potřeba složení obměnit částečně nebo úplně. Snižuje se účinnost, už je nepotřebujeme, nebo by se mohl projevit nežádoucí účinek.

Fytoterapii můžeme použít při různých potížích, únavě, detoxikaci, regeneraci, podpoře a péči.

Bližší informace (hmotnost, cena, způsob předání)
Bylinná směs váží 200g, vydrží cca 2 – 3 měsíce, součástí balení je text s doporučeným užíváním, přípravou a složení směsi.

Cena za 200g bylinnou směs je 440 Kč, v případě použití speciálních a dražších bylin je cena po dohodě s klientem přizpůsobena.

Způsob převzetí: osobní, poštou, zásilkovnou.

Poštovné je dle tarifů České pošty (aktuálně 74 Kč), při platbě předem na účet. Po dohodě je možné zaslat balík na dobírku. Zásilkovné je 65 Kč.

Vhodně připravená směs chutná, nebo je „pitelná“, nebude-li tomu tak, připravím zdarma směs novou.

Upozornění – bylinná směs nenahrazuje léky ani jinou zdravotní péči! Klient si je vědom, že bylinný čaj, který si připraví na základě doporučení je jeho svobodné a nezávislé rozhodnutí. Jitka Müllerová není zodpovědná za jakékoliv poškození, ublížení a ztrátu, které by mohly vzniknout spoléháním nebo využitím informací o bylinách.