6týdenní detox

Využijte sílu přírody pro své tělo i mysl! Zrovna teď na jaře! Příroda se zelená a to je ideální čas, kdy provést detoxikaci. Půjde to totiž skvěle a účinky budou ty nejlepší!

Proč detoxikovat?

Je dobré očistit tělo od starých nánosů a toxinů, regenerovat vnitřní orgány jako jsou játra, ledviny, lymfatický systém. Poté se budete cítit svěže a zdravěji, zlepšíte své trávení a vylučování, odbouráte únavu, možná i občasné bolesti hlavy a zjistíte, že máte kvalitnější pokožku a vlasy. Zmírníte překyselení organismu a snížíte množství tuků a cukrů v krvi.

Jak na to?

Ideální způsob, jak co nejšetrněji detoxikovat, je použití bylin. Bylinky fungují od nepaměti, stále a dobře, fungovaly našim babičkám i prababičkám. Je to naprosto přírodní, čisté.

Každý den si dejte bylinný čaj. Nejlépe 2x. Ti zaneprázdnění si mohou uvařit dvojnásobnou dávku a popíjet v průběhu dne.

Jednou týdně si dopřejte bylinnou koupel. Díky koupeli se účinky bylin dostaví daleko rychleji a efektivněji. Je hluboce relaxační. Každá buňka v pokožce příznivě reaguje!

Jaké byliny si vybrat?

Nechte to na mě! Ráda vám připravím vaši ideální bylinnou směs včetně směsi koupelové na 6 týdnů užívání!

Pokud řešíte nějaké další zdravotní potíže, informujte mě. A pokud preferujete nějakou svou oblíbenou bylinku, bez které by to nebylo “ono”, dejte mi vědět. Ráda ji přimíchám do vaší bylinné směsi.

Na co se můžete těšit?

  • 150g bylinné směsí na detoxikační čaj na míru
  • 200g směsi bylin na koupel
  • návod na užívání

Každá směs je připravovaná zvlášť. Používám svou hlubokou intuici, schopnost se naladit na těla a duše lidí i rostlin. Mám téměř 10leté zkušenosti s bylinnými směsi na míru

Cena a objednávka

Cena za 6týdenní bylinnou péči – 690 Kč

Objednávejte zde ve formuláři, volejte na tel. 773643337 nebo pište na email jitka.muller@centrum.cz

Další doporučení k detoxikaci

Odlehčete stravu – méně nezdravých tuků, cukrů, cukrovinek, pšeničného pečiva a alkoholu. Každý den zařaďte nějaký pohyb. Procházku, zajděte si na jógu nebo pilates, zacvičte si doma nebo si běžte zaběhat.