Výuka intuitivního bylinářství

Co je intuitivní bylinářství?

Intuitivní bylinářství je metoda, se kterou pracuji spoustu let a dozrál čas, aby, nás, bylinářů a bylinářek, mohlo být daleko víc. Tato metoda je můj vyzkoušený systém, který používám a který jsem se rozhodla předávat dál. Nebudu Vás učit to, co naleznete v každém dobrém herbáři či knihách o léčivých rostlinách, včetně anatomie rostlin jako takové. Nebudeme se zabývat chemickým složením, obsahy látek a podobně. Ani základními bylinářskými informacemi, to, že měsíček má hojivé účinky, máta podporuje dobré trávení a meduňka příjemný spánek, to většinou už víme.

Jak probíhá výuka?

Budu vás učit, jak se naladit na energii rostlin a jak s ní dál pracovat. Budeme trénovat vaši intuici, tak abyste dokázali rozlišit ty správné informace a vjemy, se kterými budeme dál pracovat. Projdeme pravidla užívání rostlin, také praktické a konkrétní záležitosti týkajících se bylin. Budu vás učit, jak se naladit  na lidi, či zvířata, záležitosti a pravidla spjaté s energií. Budu vás učit, jak určit, pomocí Vaší intuice, ideální bylinnou či jinou běžnou alternativní léčbu, jaké množství, dobu a způsob užívání, složení směsí a její využití. Jako doplněk přidáme i práci s kyvadlem, automatickou kresbu, meditace. Všechny tyto dovednosti slouží k intuitivnímu bylinářství.

Po absolvování tohoto individuálního semináře budete umět bezpečně pomoci sami sobě. Časem, až získáte potřebnou praxi, zkušenosti a cit a ověříte si své bylinářské umění, také svým bližním. Čeká Vás 7 dvouhodinových lekcí, kde se zaměříme na výše uvedené dovednosti a hlavně na praktický výcvik. Součástí výcviku je kontrola a konzultace Vašich připravených bylinných postupů po dobu vašich začátků. Jak poznáte, že právě vy, jste schopni se tuto činnost naučit? Vaše touha, chuť do práce, víra a váš dobrý pocit, vás povede tou správnou cestou. A pokud vás zavede ke mně, budu se těšit.

Časové rozpětí mezi jednotlivými lekcemi si určuje klient, podle jeho potřeb, znalostí a postupu výuky.

Cena za celou výuku je 7000 Kč – doba trvání 7 lekcí – celkem 14 hod.