Tajemství rodu

Tajemství. To, co je skryté, to, co se nesděluje, co se zapomnělo, co bylo příliš bolestivé, hanebné, ošklivé, jiné, to, co nebylo přijato.

Každý rod ho má. Díky tomuto tajemství si můžeme předávat z generace na generaci různé dědičné záležitosti, strach, neschopnost vyjít z konvenčních kruhů, mít prima práci a podnikání, partnera či partnerku, nebo si žít spokojený život.

A co se stane, když o něm víme a zpracujeme ho? Opouštíme začarovaný les a dostáváme se na novou cestu. Cítíme úžasnou úlevu. Dýcháme jinak. Jsme svobodnější, lehčí, dojde nám spousta zajímavých souvislostí. Nemusíme pak odžívat příběhy svých předků.

Jak probíhají konstelace?

  • začneme úvodní meditací k upřesnění tématu.
  • postavíme konstelaci pro každou účastnici. Maximální počet účastníků je 6, takže se skutečně dostane na všechny.
  • skončíme závěrečnou meditací k uzavření a zpracování tématu.
  • v průběhu setkání se vám budu plně věnovat, vše vysvětlovat a provázet.
  • drobné občerstvení k dispozici.

Místo konání, cena

  • Tělo v souvislostech, Střešovická 600, Praha (zastávka MHD Ořechovka), parkování bez modrých zón mimo hlavní ulici
  • cena 1600 Kč

STORNO podmínky:

Částka bude vrácena v plné výši (1600 Kč) pokud bude absence nahlášena min. 3 dny předem před dnem konání akce, po uplynutí lhůty 3 dnů, bude vrácena částka ve výši 50%, tzn. 800 Kč.

Pokud se ústně nebo písemně nedohodneme na zrušení a podmínkách vaší účasti předem a vy přesto na konstelace nepřijdete, je částka vstupného nevratná a zpětně nevymahatelná.

Přihláška

Telefonicky na čísle 773643337, emailem: info@jitkamullerova.cz, nebo použijte formulář.

Vaše místo bude rezervováno na základě úhrady kurzovného 1600 Kč, proto prosím o zaslání fakturačních údajů, aby faktura mohla vystavena co nejdříve.

STORNO podmínky:  částka je nevratná. Pokud zrušíte svou účast min. 14 dnů předem, bude vráceno 100% částky,  pokud 13 – 7 dnů předem bude vráceno 50% částky.