Minulé životy

Z minulých životů máme spoustu zkušeností. Dobré i ty horší. A všechny se odráží v našich současných životech. Fobie, různé paniky, strachy, nepříjemné pocity. Zvláštně začarované vztahy, závislosti (nejen na lidech), zdravotní záležitosti. Je tam toho skutečně spousta.

Dokonce o nich i víme. Například míváme zvláštní tušení, pocit, že se s tím dotyčným, dotyčnou se nevidíme poprvé, že pokračujeme v nějakém příběhu. Ať v tom dobrém, nebo špatném, jako je třeba hrůza z koncentráků a témat spojených s válkou…

Na minulé životy a naše staré zkušenosti může reagovat cokoliv. Zdraví, peníze, práce, vztahy, naše spokojenost a schopnost žít spokojený život.

Jak probíhají konstelace?

  • začneme úvodní meditací k upřesnění tématu.
  • postavíme konstelaci pro každou účastnici. Maximální počet účastnic je 6, takže se skutečně dostane na všechny.
  • skončíme závěrečnou meditací k uzavření a zpracování tématu.
  • v průběhu setkání se vám budu plně věnovat, vše vysvětlovat a provázet.
  • drobné občerstvení k dispozici.

Místo konání, cena:

  • Tělo v souvislostech, Střešovická 600, Praha (zastávka MHD Ořechovka), parkování bez modrých zón mimo hlavní ulici
  • cena 1600 Kč

STORNO podmínky:

Částka bude vrácena v plné výši (1600 Kč) pokud bude absence nahlášena min. 3 dny předem před dnem konání akce, po uplynutí lhůty 3 dnů, bude vrácena částka ve výši 50%, tzn. 800 Kč.

Pokud se ústně nebo písemně nedohodneme na zrušení a podmínkách vaší účasti předem a vy přesto na konstelace nepřijdete, je částka vstupného nevratná a zpětně nevymahatelná.

Přihláška

Telefonicky na čísle 773643337, emailem: info@jitkamullerova.cz nebo použijte formulář.

Vaše místo bude rezervováno na základě úhrady kurzovného 1600 Kč, proto prosím o zaslání fakturačních údajů, aby faktura mohla vystavena co nejdříve.

STORNO podmínky:  částka je nevratná. Pokud zrušíte svou účast min. 14 dnů předem, bude vráceno 100% částky,  pokud 13 – 7 dnů předem bude vráceno 50% částky.

Termín konstelací je středa 20.11.2019, 17 – 22 hod