10 důvodů, proč se mnou spolupracovat 

autor: | Nezařazené

  1. Mám nalítáno. Takže proces bude bezpečný. Mám za sebou 10 let práce na fulltime, tisíce konzultací, stovky spokojených klientů a klientek. S touto prací jsem začala před 25 lety, takže zkušeností mám opravdu dost. Každý příběh, který otevřu, tak zase zavřu. Nebudeš chodit s kostlivcem na zádech, pokud si ho tam nebudeš chtít nechat. 
  1. Nevařím z vody. Nebudu tvrdit, že za tvoje potíže může tvá duše, předkové, vyšší já, skupina mimozemšťanů, nic neříkající Oni a nebo nějaké debilní ezoterické žvásty. Nebudu si s tebou hrát na oběť. Povedu tě k přijetí, uchopení a zodpovědnosti. Všechno to, co se ti děje, je skutečně tvoje. Ne jejich. Nejsi ničí sluha, pes ani oběť.
  1. Nebudu ti cpát vlastní pravdu. Aby byla naše spolupráce co nejvíce efektivní, potřebují se naše pravdy propojit. Potřebuješ to cítit, vnímat, musí ti to dávat smysl a k tomu všemu tě dovedu. Najdeme to a budeme společně kouzlit. Potřebuji i tvoji spolupráci. Samo se to neudělá. Jinak to smysl mít nebude.
  1. Svoboda. 100% svoboda. Nebudu tě nutit kupovat si další konzultace a programy, slibovat, že se staneš osvícenou bohyní, když u mě nakoupíš za sto litrů. Nebo, že  já jsem jediná, která ti dokáže pomoct. Nene, žádné závislosti. Chceš spolupracovat? Přijď! Nechceš? Nemusíš a je to úplně v pořádku. Nepatříš mi stejně jako já nepatřím tobě. 
  1. Nebudu ti mazat med kolem huby. Řeknou to rovnou. Na férovku. A ty budeš vědět, na čem jsi. A pokud ne, tak se zeptej. Odpovím. I když někdy použiju odpověď, že nevím. Protože prostě nevím.
  1. Můžeš se mnou probrat cokoliv. U mě to bude v bezpečí, diskrétnost zaručena. Ne, nic divnýho si o tobě myslet nebudu. Ani se pohoršovat. Jdu hlouběji, k souvislostem, ke zraněním, k příčinám. Nejsem expert na morálku ani žádná drbna.
  1. Nebudu ti foukat bebíčka a zachraňovat. Povedu tě do vlastní síly. Do síly, která dokáže leccos zvládnout, uchopit, vyřešit. Nebudeme řešit nic na povrchu a lepit náplasti. Vytáhneme třísky, kulky, všechno to, co tam dělá paseku, ať je to kdekoliv. Žádné dveře pro mě nezůstanou zavřené. 
  1. Udělám pro tebe zdravé maximum. Udělám všechno to, co budu umět. Ale nezměním životy ostatních, protože to někdo chce. Jsem schopná ti pomoct změnit život tvůj. A když ho změníme, tvé okolí na to bude reagovat. A měnit se s tebou. Když budou chtít. Nemusí, ale můžou.
  1. Nebudu na tobě nic zkoušet. Naopak. Do všech regresí půjdu s tebou. A ať se tam stane cokoliv, budu s tebou a budu vnímat, to, jak se cítíš.. Nebo ukazovat, co vidět, co vnímat. Přeci jenom mám nacestováno v čase více,  vím, čím se zabývat a čím ne. Kudy jít a kudy ne. Kde ztrácíme čas a energii. Proto je spolupráce  se mnou efektivní a funkční.
  1. Po každém konzultaci nebo konstelaci máš mou podporu během dalších pár dnů. Kdyby cokoliv, ozvi se. Nemusíš trpět ani po konzultaci. Fakt ne.

Zajímavé příběhy z konstelací a regresních terapií