Energetická ochrana, aneb proč vajíčka nefungují?

autor: | Nezařazené

Určitě to znáte – ochranné vajíčko, obal, zrcadlo, bublina.

Vytváříme ochranu proti “upírům”, pijavicím, agresorům a energeticky náročným lidem i místům.

Proč to nefunguje?

Tahle “ochrana” praskne rychle jako bublina z bublifuku. Žádná nevydrží déle, než pár sekund (či minut) a člověk pak může vytvářet bubliny do aleluja, nebo je musí neustále posilovat. Možná  zábavné, ale vyčerpávající samo o sobě. Mám pro vás několik otázek k zamyšlení, jak na to, abyste nějaká vajíčka v budoucnosti vůbec nepotřebovali.

  1. K čemu a proč vůbec potřebujete ochranné vajíčko? Pokud se cítíte v životě bezpečně, žádné bariéry vás nenapadne vytvářet. Váš svět je v pořádku. Takže – asi v pořádku něco není. A tady tomu je potřeba dát hlubokou péči.
  1. Co ve vás tu ochranu potřebuje? Jaká část? Je to oběť? Dítě? Přežití?  S tou je důležité pracovat. Udělat vnitřní dialog, dát  pozornost, nechat to projet přes emoční vrstvy a tělo. V hlavě to nestačí, to je k ničemu.
  1. S  jakým záměrem vajíčko vytváříte? Jaká energie je u vás uvnitř?

          Je to strach? Hrůza? Nejistota? Úzkost? Potřeba ochrany?

  1. Z jakého sebedestruktivního nastavení se do těchto situací vůbec dostáváte, proč, a co se v nich máte naučit? A proč to potřebujete zažívat stále dokola? 
  1. Proč je vaše vnitřní energie je  oslabená. Proč váš vnitřní plamen nehoří. Proč o energii přicházíte natotata, nebo proč jí téměř nemáte. To taky není úplně normální stav…
  1. Možná, že si natahujete zvenku cokoliv, ať děláte, co děláte. Jenže! Nenatáhnete si totiž nikdy nic, co s vámi nerezonuje. Ač si říkáte, že to není vaše, tak na nějaké úrovni, je bohužel vaše. Jinak by se to nepřilepilo. I když  jste tak “energeticky nastavení”. Vysoká citlivost, extrémní naladění na vnější svět (pravděpodobně jste projektor dle HD). Je potřeba energii nechávat protéct skrz a nijak jí nebránit. Protože jak přiteče, tak odteče. Jako voda do/ze sandálů.

Funkční cesta vede jinudy.  K hledání, pochopení, zpracování a přijetí témat, které k nám tímto přicházejí. Rozplést síť strachů a najít sama sebe. Svou sílu, svůj potenciál, svou hodnotu.

Není to sice jen tak,  ale je to to nejúčinnější, co znám. Se vším se dá pracovat a dá se leccos změnit. Nikdo na vás nemusí parazitovat, nijak vám ubližovat, manipulovat  a vy se nemusíte ničeho bát.  A kdyby něco, jsem zde. Ozvěte se.

Zajímavé příběhy z konstelací a regresních terapií