Konstelace pro podnikatelky

V současné době konstelace neprobíhají.

Podnikání vnímám jako životní cestu. Neustálé balancování, učení se, zvládání výzev, kombinování práce s rodinou, dětmi a svým osobním životem. Jen málo žen podniká tak, že chodí “jenom někam do práce” na 8 hodin. Záleží samozřejmě na typu podnikání, na naší praxi, oboru atd. Pokud je pro vás podnikání něco víc, pravděpodobně se propojuje s tím vším, co máme uvnitř. A ukazuje nám to všechno v realitě.

Patří tam samozřejmě vnitřní nastavení. Bloky z dětství, výchova, škola, společnosti, syndromy hodných holek, různá vnitřní přesvědčení. Jako že chudí jsou lepší než ti bohatí a podobně.

Odráží se v něm i to, jak to měli naši předci. Například, že naši předkové nikdy nepodnikali a my si musíme udělat novou cestu. Nebo máme nějaká rodová traumata, díky kterým se naše podnikání neposunuje tak, jak bychom si přály.

Další vrstva, která se u zejména citlivějších osob ukazuje čím dál tím víc, je vliv našich minulých životů. Třeba se bojíme mít peníze, bojíme se být viděny, slyšeny, být úspěšné, prosperující. Traumata duše nejsou malým tématem.

Příčin, které ovlivňují podnikání může být mnoho. Způsobů, jak to změnit, je taktéž mnoho. Proto mám ráda konstelace. Vnímám jejich hloubku, moudrost, nekonečně široké spektrum, kde můžeme nalézt kořeny toho všeho, co se nám děje. Používat konstelace při výzvách v podnikání mi přijde naprosto geniální. Rychlé, efektivní, cílené.

Konstelace nám mohou pomoci utvořit nový podnikatelský záměr, nebo jej změnit, najít novou cestu, možnost uchopit problém jinak, vydělávat příjemné peníze. Najít nový produkt, způsob jak fungovat s kolegy, zaměstnanci, klienty, najít prostě to, co aktuálně potřebujete, kde to nefunguje, je to nepřehledné a zamotané, nebo nové a dosud neuchopené.

Jak probíhají konstelace?

  • začneme úvodní meditací k upřesnění tématu.
  • postavíme konstelaci pro každou účastnici. Maximální počet účastnic je 6, takže se skutečně dostane na všechny.
  • skončíme závěrečnou meditací k uzavření a zpracování tématu.
  • v průběhu setkání se vám budu plně věnovat, vše vysvětlovat a provázet.
  • drobné občerstvení k dispozici.

Místo konání, cena

  • Tělo v souvislostech, Střešovická 600, Praha (zastávka MHD Ořechovka), parkování bez modrých zón mimo hlavní ulici
  • cena 2000 Kč

Přihláška

Telefonicky na čísle 773643337, emailem: info@jitkamullerova.cz nebo použijte formulář.

To že jste člověk prokažte výběrem ikony Klíč.

Vaše místo bude rezervováno na základě úhrady kurzovného 1600 Kč, proto prosím o zaslání fakturačních údajů, aby faktura mohla vystavena co nejdříve.

STORNO podmínky:

Částka bude vrácena v plné výši (2000 Kč) pokud bude absence nahlášena min. 3 dny předem před dnem konání akce, po uplynutí lhůty 3 dnů, bude vrácena částka ve výši 50%, tzn. 1000 Kč.

Pokud se ústně nebo písemně nedohodneme na zrušení a podmínkách vaší účasti předem a vy přesto na konstelace nepřijdete, je částka vstupného nevratná a zpětně nevymahatelná.

Reference:

Kdysi jsem byla na rodinných konstelacích, které mi hodně pomohly. Proto jsem zaplesala, když jsem zahlédla nabídku na konstelace přímo pro podnikatelky. Nadchl mě i počet účastnic – tak akorát, abychom si každá mohla postavit konstelaci na míru a posunout tak své rozhodování nebo vyřešit nějaký problém. To, co jsme společně zažily, bylo opravdu výjimečné, a to díky přístupu Jitky Müllerové. V konstelacích opravdu hodně záleží na tom, jak to kdo vede a Jitka měla vše pod kontrolou po celou dobu. Vždycky se jí povedlo dostat až na dřeň, ač to třeba původně vypadalo úplně jinak, takže o překvapení a AHA momenty nebyla nouze. Konkrétně moje konstelace byla velmi silná a byla jsem vděčná, že jsem se u toho cítila bezpečně a s velkou důvěrou k ostatním přítomným ženám. Odcházela jsem domů s mnohem lehčí hlavou a stále z toho zážitku těžím. Už se těším zas někdy příště!

Bára Skálová

Podnikatelské konstelace vnímám jako vynikající nástroj, jak se podívat jiným způsobem (zevnitř) na příčiny toho, co (nejen v podnikání) dělám. Z posledního semináře jsem si odnesla úplně nový pohled na cenotvorbu. Dále velmi oceňuji respektující a podpůrný přístup Jitky!

Veronika Pačesová

Ahoj Jituško,
ráda bych Ti ještě jednou poděkovala. Díky tomu, že už nějaké zkušenosti z konstelacemi mám, i přesto jsem se těšila na tvou práci.
Vybírala jsem si Tě intuitivně, nějak jsem věděla, že to bude ono. Jsem ráda, že jsem se nemýlila 😊
Moc se mi líbilo komorní prostředí, kde nás bylo pár, takže pro mě bezpečné prostředí.
Tvůj přístup byl krásný, něžný, velice ženský, za což Ti děkuji. A Tvoje profesionalita ze mě vytáhla to, co jsem v tu danou chvíli potřebovala. Jsem ráda, že jsem Tě poznala a děkuji Ti za vše.
Odcházela jsem spokojená a už den po, vnímám zajímavé změny v tom, co jsem řešila.
Měj se krásně a snad zase brzy.

Veronika Nováková