Já,
ČARODĚJKA

6měsíční VIP program

Jsi jiná, než ostatní, a vnímáš věci mezi nebem a zemí?

Toužíš se ukotvit ve své ženské síle a umět si sama poradit?

Chceš svou citlivost, intuici, jasnozření, jasnocítění a jasnovidění rozvinout a začít používat ve svém osobním a pracovním životě?

Ukážu ti, jak na to.

Vytvořila jsem speciální a komplexní 6měsíční program pro čarodějky, ve kterém ti předám vše, co správná moderní žena využije pro svůj život.

Vše, co se budeš učit, jsou různé cesty směřující k jednu cíli. Ty si je budeš moct vyzkoušet a najít tu svou. Nebude to jednoduché, proto bude vše probíhat v bezpečném kruhu a pod mým dohledem. Po celou dobu 6 měsíců můžeš počítat s mou plnou podporou.

Vize projektu aneb co se stane po absolvování programu Já, čarodějka.

Co je to ta moderní čarodějka 21. století?

 • Žena, čarodějka, které využívá všech svých schopností ve svém životě, pro svůj prospěch a pro prospěch svých blízkých. Bezpečně, kvalitně a radostně.
 • Žena, čarodějka, která se cítí bytostně spokojená a ukotvená.
 • Čarodějka, která umí kouzlit a čarovat a díky tomu se jí otevírá cesta k nezávislosti, moudrosti a její vnitřní i vnější svět je naplněn energií, láskou a porozuměním.
 • Čarodějka, která si umí poradit a „ví“. Není závislá na různých terapiích, seminářích, prostě na ničem a nikom. Ví, že její síla je uvnitř.
 • Svůj život zvládá efektivně, s přehledem a klidem, nenechává se vycucnout jako citrón, protože umí pracovat se svou energií i s energií okolí.
 • Je pro sebe na prvním místě, vnímá své potřeby, umí regenerovat své síly. 
 • Moudrá žena, která zná svou hodnotu a ví, že nikoho nemusí zachraňovat ani léčit a svůj dar nemusí zneužívat, ani dávat ostatním.
 • Zkušená a moudrá kouzelnice, která si během 6 měsíců veškerou práci vyzkoušela na ostatních účastnicích a ví, kde je její síla, její přesah a jak na to vše reagují ostatní.
 • Čarodějka, která je součástí přátelského a podporujícího společenství ostatních čarodějek, které si mohou navzájem, v případě potřeby, pomoci.
 • Žena, která ví, že její dar je něco, co má využívat ve svůj prospěch na prvním místě. Zdravě, harmonicky a moudře.

Pro koho je program určen?

 • Pro ženy, které jsou jiné, mají dar vysocké citlivosti, intuice, jasnozřivosti, jasnocítění, jasnovidění a to něco navíc a vnímají svět mezi nebem a zemí.
 • Pro ženy, které chtějí využívat svůj dar pro každodenní radost a pocit naplnění ze života.
 • Pro ženy, které si chtějí skutečně rozšířit svůj potenciál a naplnit misi svého života.
 • Pro ženy, které nechtějí chodit po x kurzech, sbírat různé informace a učit se támhle to i ono a šudlat se s tím do aleluja.
 • Pro ženy, které chtějí být nezávislé a v mysli svobodné.
 • Pro ženy, které touží mít příjemné a vzájemně vyživující vztahy.
 • Pro ženy, které chtějí naplnit vizi svého života a jít si za ní.
 • Je pro všechny. Mámy, tety, dcery, babičky, ale i koučky, masérky, terapeutky, markeťačky a další profesionálky, které chtějí rozšířit svůj potenciál a využívat ho pro práci.
 • Je pro ženy, které chtějí od života víc.

Mít dar a být jiná, není jen tak. Tento dar není úplně zdarma. Je to fůra práce a poznání. Proto je výcvik tak intenzivní a dlouhý.

Cítíš hluboko uvnitř, že teď nastal ten správný čas své dary pojmenovat, rozvinout a opravdu začít využívat? Přidej se k nám.

Máš pochybnosti nebo otázky?
Ozvi se mi a společně se rozhodneme, jestli je tento projekt pro tebe.

Jak to bude probíhat?

Délka výcviku – 6 měsíců. Setkáváme se 2x měsíčně v uzavřené skupině čarodějek každé druhé a čtvrté úterý v měsíci, od 17 do 20 hodin na Zoomu.

Výuka a workshopy on-line v každém setkání. Plus prostor pro otázky a odpovědi, zkoušení, sdílení, meditace, praxi a zpětnou vazbu. Vše, co se naučíš, si vyzkoušíš na sobě, na ostatních účastnicích za mého vedení, dostaneš zpětnou vazbu a budeš opravdu vědět, co se děje, jak vypadá tvá práce a jaké výsledky se dějí na druhé straně a co je všechno je potřeba udělat tak, aby ti tví klienti rozuměli.

Možnost osobní konzultace (regrese) po telefonu za balíčkovou (nejnižší) cenu – pokud se cokoliv otevře a bude potřebovat péči, projdeme to spolu individuálně, zpracujeme bloky, bubáky. Najdeme a posílíme tvůj potenciál, tvé schopnosti a napojíme se na moudrost a zkušenosti tvé duše.
Kdykoliv během programu od 10. 1. 2023 do 30. 6. 2023.

Uzavřená FB skupina. Prostor pro sdílení, dotazy, cokoliv k tématu. Z každého vysílání bude ve skupině k dispozici záznam.

Má podpora po celou dobu výcviku. Přes mail, messenger nebo telefon. Po celou dobu mě budeš mít v zádech a budeš mě moc oslovit, když ti poteče do bot, když se cokoliv bude dít. Budu to s tebou řešit a nenechám tě v tom plácat.

Náplň programu

 • Naučíš se pracovat s tarotem, kyvadlem, automatickou kresbou, bylinami, krystaly.
 • Budeme pracovat s energií, čištěním prostoru, čištěním aurických i fyzických těl, energetickým léčením a očišťováním sebe sama.
 • Schopností se ladit, naciťovat a vhodně pojmenovávat.
 • Umění nalézat a vnímat správné souvislosti, porozumění jim a umění je vysvětlit.
 • Vykuřování, základy aromaterapie.
 • Péče o tělo, fyzické a psychické zdraví.
 • Psychosomatika a energetické léčení.
 • Astrální světy, Existence, Matka Země, nebe a peklo, víra, slepé uličky, dogmata a to, co se říká a lidi tomu věří, duše, inkarnační zkušenosti.
 • Magie, černá i bílá a komplexní vnímání toho všeho. Ezo, neezo a tak.
 • Možnosti a strategie života čarodějky v moderním světě, hojnost, vize a záměry.
 • Principy, jak využívat své schopnosti pro svůj růst. Osobní, duchovní i byznysový.

Dostaneš mé know-how za 26 let zkušeností a 11 let terapeutické praxe.

Cena za 6měsíční program

36 hodin výuky a praxe – přednášky, workshopy, otázky a odpovědi, vzájemná praxe a ověřování tvých schopností a možností, vzájemné zpětné vazby a sdílení ostatních.
Zpracovávání spirituálních a osobních témat, meditace, vizualizace, relaxace.

Zdarma účast na rituálech Kola roku, které probíhají v době programu Já, čarodějka od 1. 1. 2023 do 30. 6. 2023.

Permanentní podpora po celou dobu programu – kdykoliv, když ti poteče do bot. Napiš, zavolej. Nejsi na to sama.

Uzavřená skupina na FB. Možnost dotazů, sdílení. Záznamy veškerých setkání (takže když zrovna nebudeš stíhat, koukneš se na záznam, až budeš moct.)

36 000 Kč za 6 měsíců intenzivního a komplexního tréninku – získávání nových zkušeností a oprašování těch starých, které umíš, propojování, učení, získávání zkušeností i praxe, vzájemné podpory životní i pracovní.

Platba je možná měsíčně (6 000 Kč).

33 000 Kčpři platbě předem za celý kurz najednou.

Začínáme 10. ledna 2023

 

Tento unikátní program je jen jeden.

Jsou v něm obsaženy veškeré potřebné znalosti k životu čarodějky, jemná a hluboká práce sama na sobě, rozšíření znalostí, praxe, sdílení, posílení schopností a rozvoj životních možností.

Široko daleko podobnou komplexní nabídku nenajdeš. Neexistuje. Nemusíš navštěvovat další kurzy jen proto, abys ovládala svou sílu a stala se přirozenou, moudrou a silnou čarodějkou. Přirozeně takovou, jaká ses narodila!

Pokud víš, že k nám patříš a že máš na to kapacitu, projít tím vším, přestat pořád něco šudlat a utíkat sama před sebou, ozvi se.

Těším se na tebe!

Můj příběh

Jsem čarodějnice. Se svým darem pracuji 26 let, profesionálně pracuji přes 11 let na fulltime a mám tisíce odterapeutovaných hodin. Učila jsem se od spousty lidí, různě slepovala různé informace ze seminářů, knih a konzultací a zjišťovala, jestli to tak skutečně je. Různých protichůdných informací bylo a je spousta.

Nejprve jsem se učila pracovat sama se sebou. Pak jsem se učila dělat svou práci, abych mohla používat svůj dar čarodějky – jasnozřivosti, vhledu a vysoké citlivosti a zároveň si neubližovala. Pracovala jsem jako bylinářka a alternativní terapeutka. No a pak jsem se učila podnikat. Využívat potenciál on-line světa, sebepropagace, měnit různá vnitřní přesvědčení a bloky. Do toho neustále pracovat na svém vnitřním světě, abych stála nohama na zemi, s hlavou vztyčenou.

Proces nebyl jednoduchý. Zažila jsem spoustu závisti, rivality a nekonečných slepých uliček.
Můj osobní život se několikrát ocitl v troskách a já si uvědomila, jak nezbytné je, aby žena byla nezávislá a to nejen finančně. Aby byla schopná postarat se o sebe a své děti, aby se necítila v pasti a žila s těmi, se kterými žít chce. A že můžeme všichni změnit svůj život tak, aby nám v něm bylo hezky.

Zpočátku má práce byla založena na terapeutické činnosti, v posledních letech se také zaměřuji na výuku čarodějek a čarodějů. Aby se naučili své schopnosti kultivovat a používat zejména pro svůj prospěch a pro svůj život.

 

Potřebuješ se na něco zeptat,
nebo si chceš rezervovat své místo v programu?