Konstelace

Konstelace jsou ideální, když:

 • Se chcete podívat na své téma z jiné úrovně a pohledu.
 • Chcete intenzivní práci na sobě, která trvá 4 – 5 hodin.
 • Potřebujete vnímat další souvislosti, které vám konstelace mohou přinést.
 • Vám nevadí skupina dalších lidí a vzájemné sdílení témat.

Připravte se na:

 • Skupinu max. 10 účastníků a na to, že se konstelace staví každému.
 • Témata, které se týkají čehokoliv a zpracování jejich kořenů, ať už jsou kdekoliv. Dětství, rodinné vztahy, rodové příběhy nebo minulé životy.
 • Můj pečlivý, netradiční, laskavý i přísný přístup. I když vás ve sračkách rozhodně nenechám, mohou být konstelace někdy těžké a emočně náročné.
 • To, že se nebojím nazývat věci pravými jmény. Nehraju si na zlo a dobro, nebojím se čertů a nebudu nic lakovat na růžovo.
 • Malé občerstvení (káva, čaj, ovoce, zelenina, sušenky, oříšky)
 • Následnou péči (během několika dnů můžete se mnou krátce zdarma prokonzultovat to, co se otevřelo).

Konstelace probíhají několikrát měsíčně na různé témata.

Speciálně probíhají také Konstelace pro podnikatelky >

Seznam akcí

 

Objednejte se pomocí kontaktního formuláře

10 + 14 =

Jak probíhají konstelace?

 • Začneme úvodní meditací k upřesnění tématu
 • Postavíme konstelace
 • Na závěr dáme společnou harmonizační meditaci a popovídáme si o tom, jestli jste dostali to, co jste potřebovali, jestli je všechno v pořádku a tak.

Místo konání, cena

 • Tělo v souvislostech, Střešovická 600, Praha (zastávka MHD Ořechovka), parkování pouze na modrých a fialových zónách
 • Cena 2 000Kč – své místo si zarezervujete platbou předem na účet

Přihláška

Telefonicky na čísle +420 773 643 337, emailem: info@jitkamullerova.cz nebo použijte formulář.

Vaše místo bude rezervováno na základě úhrady kurzovného 2 000 Kč.

Storno podmínky

Částka bude vrácena v plné výši, pokud bude absence nahlášena min. 3 dny předem před dnem konání akce, po uplynutí lhůty 3 dnů, bude vrácena částka ve výši 50%, tzn. 1000 Kč.

Při zrušení den konání akce, nebo pokud se ústně nebo písemně nedohodneme na zrušení a podmínkách vaší účasti předem a vy na konstelace nepřijdete, je částka vstupného nevratná a zpětně nevymahatelná.

Reference

Na konstelace k Jítě jdu tehdy, když potřebuji nahlédnout pod pokličku tématu, který zrovna řeším a když mám pocit, že se nemohu pohnout z místa. Je až neuvěřitelné, jak vše, co se během konstelace odehrává, sedí a zapadá do sebe. Jíťa vede konstelace citlivě, jemně, s porozuměním, přitom však zůstává rozhodná a pevná a vždy umí vystihnout jádro problému, před kterým se chci schovat. Jsem vděčná za to, že Jíťa si na nic nehraje, pojmenuje věci tak, jak jsou a dokáže podpořit, dokud nedojde k uzdraveni, pochopeni.

Romana S.

Na konstelace jsem přišla vlastně úplnou náhodou. Nikdy jsem na ničem podobném nebyla a netušila jsem, co od toho mám čekat.

Jitka mě několika slovy uvedla do děje a v malé skupince pěti lidí jsem byla „vhozena do vody“. Ten emoční nářez, co pak následoval, se ani nedá slovy popsat.

Byla to neskutečná jízda, která ze mě shodila několik století starou tíhu. Od té doby chodím pravidelně, kdykoliv můžu. Osobně to považuju za nejlepší psychoterapii.

Konstelace jsou pro mě osvobozující, uvolňující, hluboké a emotivní zážitky, kde nacházím svůj vnitřní klid, a které mi odhalují ohromné neprobádané plochy mého já. A Jitka je mi na těchto cestách tou nejlepší průvodkyní. Je empatická, milá a jemná, ale tam, kde člověk potřebuje nakopnout, tak se s tím nemaže. Většinou jde prostě až na dřeň, i přes cenu, že to třeba trochu bolí. Rozhodně to všem doporučuji!

Alena L.

Jituško, ráda bych Ti ještě jednou poděkovala. Díky tomu, že už nějaké zkušenosti z konstelacemi mám, i přesto jsem se těšila na tvou práci.
Vybírala jsem si Tě intuitivně, nějak jsem věděla, že to bude ono. Jsem ráda, že jsem se nemýlila .
Moc se mi líbilo komorní prostředí, kde nás bylo pár, takže pro mě bezpečné prostředí.
Tvůj přístup byl krásný, něžný, velice ženský, za což Ti děkuji. A Tvoje profesionalita ze mě vytáhla to, co jsem v tu danou chvíli potřebovala. Jsem ráda, že jsem Tě poznala a děkuji Ti za vše.
Odcházela jsem spokojená a už den po, vnímám zajímavé změny v tom, co jsem řešila.
Měj se krásně a snad zase brzy.

Veronika N.

Jitka mi v konstelaci postavila moji ženskou rodovou linii. Pracovala jsem na ní v posledních letech mnohokrát a myslela si, že ji znám a že už v tomhle ohledu mám dost odpracováno. Ale vědět a vidět je úplně jiný zážitek. Bylo to velmi silné. Pochopila jsem, že ten náš rodinný mechanismus plný tlaku a závislosti předávám i já dál, na naši dceru… Po tom, co jsem odevzdala „mým ženám“ jejich kříž, velmi se mi ulevilo. Začala jsem volněji dýchat a obrovsky se mi uvolnila oblast kříže a beder.


Denisa Š.