Konstelace

Konstelace jsou ideální, když:

 • Se chceš podívat na své téma z jiné úrovně a pohledu.
 • Nebojíš se intenzivní práce ve skupině, která trvá cca 3 hodiny.
 • Potřebuješ vnímat další souvislosti a hlubší kontext.
 • Nevadí ti skupina dalších lidí a vzájemné sdílení témat.
 • Chceš být rychlá, efektivní a pracovat bez zbytečných omáček.

Připrav se na:

 • Dva konsteláře. Teda konstelářku a konsteláře. Na mě a mého muže Michala. Jsme skvělá dvojka, která pracuje naprosto sehraně, pečlivě a jeden doplňuje toho druhého.  Takže dostaneš to nejlepší z nás obou, protože tu budeme pro tebe oba dva. 
 • Možnost zpracovat jakékoliv téma, které řešíš. Protože konstelace můžeš stavět naprosto na cokoliv. Rodinu, rod, ale i dětství, vztahy partnerské či jakékoliv, minulé životy, práci, podnikání, zdravotní potíže, vnitřní procesy a nastevní. Pracujeme i s traumatickými zkušenostmi.
 • Skupinu 5 — 6 účastníků a na to, že se konstelace staví každému. Nebudou žádní přísedící a jen tak koukající, kromě našeho Toníka. Ten tu bude někde doma a možná někdo z nás dvou k němu bude potřebovat na chvíli odběhnout. Ale to nevadí, protože i když jsme oba jedineční ve svých přístupech, jsme naproto navzájem zastupitelní.
 • Na náš pečlivý, netradiční, laskavý i trochu přístný přístup. Vnímáme, čím si zrovna procházíš, podpoříme tě, pomůžeme s procesem zpracování i uzdravování.
 • To, že se nebojíme nazývat věci pravými jmény a že jdeme rovnou k jádru tématu. Nehrajeme si na zlo a dobro, nebojíme se čertů a nebudeme nic lakovat na růžovo. Bude to hluboké, očistné, transformující. Uhodíme hřebík na hlavičku tím nejlepším možným způsobem.
 • Malé občerstvení k dispozici (káva, čaj, ovoce, zelenina, sušenky, oříšky).
 • Následnou péči (během několika dnů můžeš se mnou krátce zdarma prokonzultovat to, co se otevřelo). Nejsi na to sama.

Naše konstelace jsou rituálem vedoucí ke změně, k opuštění starého, otevření nového a prvními kroky na tvé nové cestě.

 

Aktuální termíny:

 

 čtvrtek 16. února, 17.30 – 20.30 hodin

čtvrtek 23. února, 17.30 – 20.30 hodin

 

Místo konání

Nám. Interbrigády 950/2, Praha 6 — Bubeneč (metro Dejvická — cca 8 minut pěšky, nebo tram. č. 8 a 18 zast. Zelená, autobus č. 131 zast. Zelená), parkování pouze na fialových zónách (např. Jugoslávských partyzánů, Maďarská, Nám. Interbrigády)

 

 

Jak probíhají konstelace?

Začneme úvodním “kolečkem” se seznámením, naladěním se na sebe  a zadáním tématu.

Postavíme konstelace. Všem. Pravděpodobně se budeš na všech  ostatních konstelacích aktivně podílet. 

Jdeme rovnou na věc, takže se v konstelacích “nemrcasíme”. Jsme efektivní, jdeme rovnou k jádru problému a jeho řešení.

Ukončíme závěrečným povídáním, zda se cítíte v pořádku, zda jste dostali své odpovědi a případně dostanete následné informace, jak s tématem pracovat dál (budete-li chtít).

Storno podmínky

 • Pokud bude absence nahlášena min. 3 dny předem před dnem konání akce, částka bude vrácena v plné výši.
 • Po uplynutí lhůty 3 dnů, bude vrácena částka ve výši 50%.
 • Při zrušení v den konání akce, nebo pokud se ústně nebo písemně nedohodneme na zrušení a podmínkách účasti předem a ty na konstelace nepřijdeš, je částka vstupného nevratná a zpětně nevymahatelná.

Rozdíl mezi konstelacemi a individuální konzultací 

 • Konzultace je individuální záležitost. Sejdeme se po telefonu. Budu se ti plně věnovat hodinu a půl a budu zde jenom pro tebe. Je to intimní, hluboké a můžeš se mnou sdílet úplně cokoliv.
 • Konstelace jsou skupinové. Sejde se nás tam minimálně 6. Budu tam nejen, ale i můj muž, se kterým konstelace vedu. A taky někde poblíž bude naše dítě. Počítej s tím, že tvé téma uslyší i ostatní. Ale díky skupině můžeme konstelace stavět. Na jednu konstelaci  máme cca 20 — 30 minut. Možná se to zdá málo, ale tento čas je naprosto dostačující, protože konstelace budeme stavět rovnou na příčinu problému. Nemusíme je stavět na to, abychom problém vůbec našli. A protože tě čeká práce ještě na konstelacích ostatních, dopracuješ si své téma ještě z jiných úhlů a vrstev. Je to obrovská alchymie, kouzlo setkání, protože ne nadarmo se setkává jistá skupina lidí. Připrav se na to, že budeš intenzivně pracovat cca 3 hodiny.

  Co je lepší?

  Rozhodnutí nechám na tobě. Dostaneme se ke stejnému cíli. Máme na to však dvě cesty.  Výhodou konzultace je, že si svůj čas domluvíš tak, jak budeš potřebovat. Třeba tento týden. Jsi nezávislá na tom, kde se nacházíš, protože se sejdeme přes telefon.

  Na konstelace si musíš počkat a přijít ve stanovený čas. Probíhají pouze v Praze.

Cena a přihláška

2300 Kč – své místo si zarezervuješ platbou předem na účet

Přihlas se telefonicky na čísle +420 773 643 337, emailem: info@jitkamullerova.cz nebo použij kontaktní formulář níže.

Reference

{

Na konstelace k Jítě jdu tehdy, když potřebuji nahlédnout pod pokličku tématu, který zrovna řeším a když mám pocit, že se nemohu pohnout z místa. Je až neuvěřitelné, jak vše, co se během konstelace odehrává, sedí a zapadá do sebe. Jíťa vede konstelace citlivě, jemně, s porozuměním, přitom však zůstává rozhodná a pevná a vždy umí vystihnout jádro problému, před kterým se chci schovat. Jsem vděčná za to, že Jíťa si na nic nehraje, pojmenuje věci tak, jak jsou a dokáže podpořit, dokud nedojde k uzdraveni, pochopeni.

Romana S.

{

Jitka mi v konstelaci postavila moji ženskou rodovou linii. Pracovala jsem na ní v posledních letech mnohokrát a myslela si, že ji znám a že už v tomhle ohledu mám dost odpracováno. Ale vědět a vidět je úplně jiný zážitek. Bylo to velmi silné. Pochopila jsem, že ten náš rodinný mechanismus plný tlaku a závislosti předávám i já dál, na naši dceru… Po tom, co jsem odevzdala „mým ženám“ jejich kříž, velmi se mi ulevilo. Začala jsem volněji dýchat a obrovsky se mi uvolnila oblast kříže a beder.

Denisa Š.

{

Na konstelace jsem přišla vlastně úplnou náhodou. Nikdy jsem na ničem podobném nebyla a netušila jsem, co od toho mám čekat.

Jitka mě několika slovy uvedla do děje a v malé skupince pěti lidí jsem byla „vhozena do vody“. Ten emoční nářez, co pak následoval, se ani nedá slovy popsat.

Byla to neskutečná jízda, která ze mě shodila několik století starou tíhu. Od té doby chodím pravidelně, kdykoliv můžu. Osobně to považuju za nejlepší psychoterapii.

Konstelace jsou pro mě osvobozující, uvolňující, hluboké a emotivní zážitky, kde nacházím svůj vnitřní klid, a které mi odhalují ohromné neprobádané plochy mého já. A Jitka je mi na těchto cestách tou nejlepší průvodkyní. Je empatická, milá a jemná, ale tam, kde člověk potřebuje nakopnout, tak se s tím nemaže. Většinou jde prostě až na dřeň, i přes cenu, že to třeba trochu bolí. Rozhodně to všem doporučuji!

Alena L.

{

Jituško, ráda bych Ti ještě jednou poděkovala. Díky tomu, že už nějaké zkušenosti z konstelacemi mám, i přesto jsem se těšila na tvou práci.
Vybírala jsem si Tě intuitivně, nějak jsem věděla, že to bude ono. Jsem ráda, že jsem se nemýlila .

Moc se mi líbilo komorní prostředí, kde nás bylo pár, takže pro mě bezpečné prostředí.

Tvůj přístup byl krásný, něžný, velice ženský, za což Ti děkuji. A Tvoje profesionalita ze mě vytáhla to, co jsem v tu danou chvíli potřebovala. Jsem ráda, že jsem Tě poznala a děkuji Ti za vše.

Odcházela jsem spokojená a už den po, vnímám zajímavé změny v tom, co jsem řešila.
Měj se krásně a snad zase brzy.

Veronika N.

Potřebuješ se na něco zeptat?