Konstelace

Konstelace jsou ideální, když:

 • Se chceš podívat na své téma z jiné úrovně a pohledu.
 • Nebojíš se intenzivní práce na sobě, která trvá 4 – 5 hodin.
 • Potřebuješ vnímat další souvislosti, které konstelace přináší.
 • Nevadí ti skupina dalších lidí a vzájemné sdílení témat.

Připrav se na:

 • Témata, které se týkají čehokoliv a které řešíš.  Zpracování jejich kořenů, ať už jsou kdekoliv. Dětství, rodinné vztahy, rodové příběhy, minulé životy, principy a paradigmata společnosti.
 • Skupinu max. 8 účastníků a na to, že se konstelace staví každému.
 • Můj pečlivý, netradiční, laskavý i přísný přístup. I když tě ve sračkách rozhodně nenechám, vnímám to, čím si zrovna procházíš, mohou být konstelace někdy těžké a emočně náročné.
 • To, že se nebojím nazývat věci pravými jmény. Nehraju si na zlo a dobro, nebojím se čertů a nebudu nic lakovat na růžovo. Bude to hluboké, očistné, transformující.
 • Malé občerstvení (káva, čaj, ovoce, zelenina, sušenky, oříšky).
 • Následnou péči (během několika dnů můžeš se mnou krátce zdarma prokonzultovat to, co se otevřelo).

Konstelace probíhají několikrát měsíčně na různá témata. Termíny jsou také vypsány na sociálních sítích a rozesílám v měsíčním newsletteru.

Aktuální termíny:

 

středa 24. 8., 17 – 22 hod

středa 14. 9., 17 – 22 hod 

čtvrtek 20. 10., 17 – 22 hod

 

Místo konání

Klub kavárny Za školou, Uralská 770/6, Praha 6 — Bubeneč (zastávka Dejvická, Hradčanská), parkování pouze na fialových zónách.

 

 

Jak probíhají konstelace?

Začneme úvodním “kolečkem” se seznámením, naladěním se na sebe  a zadáním tématu.

Postavíme konstelace. Všem. Pravděpodobně se budeš na všech  ostatních konstelacích aktivně podílet.

Ukončíme závěrečným povídáním, zda se cítíte v pořádku, zda jste dostali své odpovědi a případné následné informace, jak s tématem pracovat dál.

Storno podmínky

 • Pokud bude absence nahlášena min. 3 dny předem před dnem konání akce, částka bude vrácena v plné výši.
 • Po uplynutí lhůty 3 dnů, bude vrácena částka ve výši 50%.
 • Při zrušení v den konání akce, nebo pokud se ústně nebo písemně nedohodneme na zrušení a podmínkách účasti předem a ty na konstelace nepřijdeš, je částka vstupného nevratná a zpětně nevymahatelná.

Rozdíl mezi konstelacemi a regresí

 • Konzultace je individuální záležitost. Sejdeme se po telefonu nebo osobně 1:1. Budu se ti plně věnovat hodinu a půl a budu zde jenom pro tebe. Je to intimní, hluboké a můžeš se mnou sdílet úplně cokoliv. 

 • Konstelace jsou skupinové. Sejde se nás tam minimálně 7. Takže počítej s tím, že tvé téma uslyší i ostatní. Pomocí ostatních budeme konstelace stavět. Já je budu vést. Na jednu konstelaci  máme cca půl hodiny. Možná se to zdá málo, ale tento čas je naprosto dostačující. A protože tě čeká práce ještě na konstelacích od ostatních, dopracuješ si své téma ještě z jiných úhlů a vrstev. Je to obrovská alchymie, kouzlo setkání, protože ne nadarmo se setkává jistá skupina lidí. Připrav se na to, že budeš intenzivně pracovat téměř 5 hodin (s malými pauzami). 

  Co je lepší?

  Rozhodnutí nechám na tobě. Dostaneme se ke stejnému cíli. Máme na to však dvě cesty.  Výhodou konzultace je, že si svůj čas domluvíš tak, jak budeš potřebovat. Třeba tento týden. Jsi nezávislá na tom, kde se nacházíš, protože se sejdeme přes telefon. 

  Na konstelace si musíš počkat a přijít ve stanovený čas. Probíhají pouze v Praze. 

Cena a přihláška

1900 Kč – své místo si zarezervuješ platbou předem na účet

Přihlas se telefonicky na čísle +420 773 643 337, emailem: info@jitkamullerova.cz nebo použijte kontaktní formulář níže.

Reference

{

Na konstelace k Jítě jdu tehdy, když potřebuji nahlédnout pod pokličku tématu, který zrovna řeším a když mám pocit, že se nemohu pohnout z místa. Je až neuvěřitelné, jak vše, co se během konstelace odehrává, sedí a zapadá do sebe. Jíťa vede konstelace citlivě, jemně, s porozuměním, přitom však zůstává rozhodná a pevná a vždy umí vystihnout jádro problému, před kterým se chci schovat. Jsem vděčná za to, že Jíťa si na nic nehraje, pojmenuje věci tak, jak jsou a dokáže podpořit, dokud nedojde k uzdraveni, pochopeni.

Romana S.

{

Jitka mi v konstelaci postavila moji ženskou rodovou linii. Pracovala jsem na ní v posledních letech mnohokrát a myslela si, že ji znám a že už v tomhle ohledu mám dost odpracováno. Ale vědět a vidět je úplně jiný zážitek. Bylo to velmi silné. Pochopila jsem, že ten náš rodinný mechanismus plný tlaku a závislosti předávám i já dál, na naši dceru… Po tom, co jsem odevzdala „mým ženám“ jejich kříž, velmi se mi ulevilo. Začala jsem volněji dýchat a obrovsky se mi uvolnila oblast kříže a beder.

Denisa Š.

{

Na konstelace jsem přišla vlastně úplnou náhodou. Nikdy jsem na ničem podobném nebyla a netušila jsem, co od toho mám čekat.

Jitka mě několika slovy uvedla do děje a v malé skupince pěti lidí jsem byla „vhozena do vody“. Ten emoční nářez, co pak následoval, se ani nedá slovy popsat.

Byla to neskutečná jízda, která ze mě shodila několik století starou tíhu. Od té doby chodím pravidelně, kdykoliv můžu. Osobně to považuju za nejlepší psychoterapii.

Konstelace jsou pro mě osvobozující, uvolňující, hluboké a emotivní zážitky, kde nacházím svůj vnitřní klid, a které mi odhalují ohromné neprobádané plochy mého já. A Jitka je mi na těchto cestách tou nejlepší průvodkyní. Je empatická, milá a jemná, ale tam, kde člověk potřebuje nakopnout, tak se s tím nemaže. Většinou jde prostě až na dřeň, i přes cenu, že to třeba trochu bolí. Rozhodně to všem doporučuji!

Alena L.

{

Jituško, ráda bych Ti ještě jednou poděkovala. Díky tomu, že už nějaké zkušenosti z konstelacemi mám, i přesto jsem se těšila na tvou práci.
Vybírala jsem si Tě intuitivně, nějak jsem věděla, že to bude ono. Jsem ráda, že jsem se nemýlila .

Moc se mi líbilo komorní prostředí, kde nás bylo pár, takže pro mě bezpečné prostředí.

Tvůj přístup byl krásný, něžný, velice ženský, za což Ti děkuji. A Tvoje profesionalita ze mě vytáhla to, co jsem v tu danou chvíli potřebovala. Jsem ráda, že jsem Tě poznala a děkuji Ti za vše.

Odcházela jsem spokojená a už den po, vnímám zajímavé změny v tom, co jsem řešila.
Měj se krásně a snad zase brzy.

Veronika N.

Potřebuješ se na něco zeptat?