Byznys konstelace

Podnikání vnímám jako životní cestu

Neustálé balancování, učení se, zvládání výzev, kombinování práce s rodinou, dětmi a svým osobním životem. Jen málo žen podniká tak, že chodí “jenom někam do práce” na 8 hodin. Záleží samozřejmě na typu podnikání, na naší praxi, oboru atd.

Pokud je pro vás podnikání něco víc, pravděpodobně se propojuje s tím vším, co máme uvnitř. A ukazuje nám to všechno v realitě.

Patří tam i vnitřní nastavení

Bloky z dětství, výchova, škola, společnosti, syndromy hodných holek, různá vnitřní přesvědčení. Jako že chudí jsou lepší než ti bohatí a podobně.

Odráží se v něm i to, jak to měli naši předci. Například, že naši předkové nikdy nepodnikali a my si musíme udělat novou cestu. Nebo máme nějaká rodová traumata, díky kterým se naše podnikání neposunuje tak, jak bychom si přály.

Další vrstva, která se u zejména citlivějších osob ukazuje čím dál tím víc, je vliv našich minulých životů. Třeba se bojíme mít peníze, bojíme se být viděny, slyšeny, být úspěšné, prosperující. Traumata duše nejsou malým tématem.

Příčin, které ovlivňují podnikání je mnoho

Způsobů, jak to změnit, je taktéž mnoho. Proto mám ráda konstelace. Vnímám jejich hloubku, moudrost, nekonečně široké spektrum, kde můžeme nalézt kořeny toho všeho, co se nám děje. Používat konstelace při výzvách v podnikání mi přijde naprosto geniální. Rychlé, efektivní, cílené.

Konstelace nám mohou pomoci utvořit nový podnikatelský záměr, nebo jej změnit, najít novou cestu, možnost uchopit problém jinak, vydělávat příjemné peníze. Najít nový produkt, způsob jak fungovat s kolegy, zaměstnanci, klienty, najít prostě to, co aktuálně potřebujete, kde to nefunguje, je to nepřehledné a zamotané, nebo nové a dosud neuchopené.

Seznam akcí

Objednejte se pomocí kontaktního formuláře

14 + 6 =

Jak probíhají konstelace?

  • začneme úvodní meditací k upřesnění tématu.
  • postavíme konstelaci pro každou účastnici. Maximální počet účastnic je 6, takže se skutečně dostane na všechny.
  • skončíme závěrečnou meditací k uzavření a zpracování tématu.
  • v průběhu setkání se vám budu plně věnovat, vše vysvětlovat a provázet.
  • drobné občerstvení k dispozici.

Místo konání, cena

  • Tělo v souvislostech, Střešovická 600, Praha (zastávka MHD Ořechovka), parkování v modrých a fialových zónách
  • cena 1 800 Kč

Přihláška

Telefonicky na čísle +420 773 643 337, emailem: info@jitkamullerova.cz nebo použijte formulář.

Vaše místo bude rezervováno na základě úhrady kurzovného 1 800 Kč, proto prosím o zaslání fakturačních údajů, aby faktura mohla vystavena co nejdříve.

Storno podmínky

Částka bude vrácena v plné výši pokud bude absence nahlášena min. 3 dny předem před dnem konání akce, po uplynutí lhůty 3 dnů, bude vrácena částka ve výši 50%, tzn. 900 Kč.

Pokud se ústně nebo písemně nedohodneme na zrušení a podmínkách vaší účasti předem a vy přesto na konstelace nepřijdete, je částka vstupného nevratná a zpětně nevymahatelná.

Reference

Podnikatelských konstelací s Jitkou jsem se zúčastnila opakovaně. Vždy mi přinesly nadhled a odstup od mého problému, se kterým jsem přišla. Jitka během provázení konstelací přesně ví, do jaké úrovně, hloubky každý z účastníků potřebuje jít, aby se dostal k podstatě svého tématu.

Konstelací provází někdy s jemností a laskavostí, někdy s humorem a velkou dynamikou, zkrátka podle momentální potřeby situace, rozhodně ale nenechá účastníka uhnout od tématu. Konstelace s Jitkou vás rozhodně vždycky baví a ještě se mi nestalo, abychom při nich „neuhodili hřebíček na hlavičku“.

Hana H.

K Jitce už mě to nějakou dobu táhlo a tak jsem se moc ráda přišla na konstelace pro podnikatelky.
První dojem z konstelací bylo nadšení – skvělý zážitek, uvolněná atmosféra, fajn lidi, legrace i silné emoce. Ale na konstelace se chodí hlavně si něco pořešit.

Já jsem měla zadání dost nekonkrétní, věděla jsem, že je něco špatně, ale nevěděla jsem co. Jitka přesně našla, kde je zakopaný pes.

Moje konstelace byla fakt síla, ale s Jitkou jsem se cítila celou dobu jistě a v bezpečí. Vyhovovalo mi, že vysvětluje, když se v ději ztrácím. Na závěr jsem dostala návod na malý rituál, který jsem si doma udělala a uctila to, co se kdysi stalo – díky tomu se všechno pěkně uzavřelo a ze mě spadla obrovská tíha. Další den mě napadly přesné obrysy projektu, který jsem vždycky chtěla dělat, ale nedokázala ho uchopit.

Cítím se teď mnohem jistější ve svých různých rolích a vím, kolik energie chci čemu a komu věnovat. Cítím uvolnění ve vztahu k mému synovi, ale i mezi oběma syny vzájemně. A těším se, jaké změny ještě přijdou.

Konstelace s Jitkou jsou hodně konkrétní a intenzivní a přesto citlivé a vedené s jistotou. Pokud konstelace máte rádi, určitě k Jitce přijďte, možná se dostanete ještě hlouběji než jindy. Pokud konstelace neznáte a láká vás to, určitě k Jitce přijďte taky, budete v nejlepších rukách.

Blanka M.

Konstelace pro podnikatelky jsou úžasný projekt. Oceňuji, že se sejdou ženy s podobným nastavením mysli i vnímáním světa a společně pomůžou jedna druhé.

Jitka to vede velmi citlivě, ale přitom je jasné, že má otěže pevně v rukách a přesně ví, co dělá. A člověk se nestačí divit, co všechno dokáže vylézt na povrch. Někdy se zdánlivě nevinné zadání změní úplně dramaticky a ač jsou některé zážitky až kontroverzní, najednou se lépe dýchá a problémy mizí.

Jitka mi, mimo jiné, pomohla s totálním vyhořením. A ač jsem si původně myslela, že jo, dobrý, poplakaly jsme si a nic se neděje, tak s odstupem cca 2 měsíců se začaly dít fakt velké věci. Ty drobné posuny k lepšímu byly totiž nejdřív téměř nepostřehnutelné a pak to bylo jak když mě pokropí živou vodou!

Na konstelacích jsem byla zatím třikrát a pokaždé se mi tam povedlo zbavit něčeho, co mě tížilo, blokovalo a brzdilo mě jak v osobním životě, tak v tom profesním. Moc děkuju!

Barbora S.

S Jitkou jsem pracovala poprvé a byla jsem z její práce upřímně nadšená. Pracovaly jsme ve skupince 6 žen a celá práce neskutečně nádherně plynula.

Jitka má dar provést vás opravdu těžkými tématy (včetně těch z minulých životů) s lehkostí a humorem, její práce je neskutečně přesná, její vhledy brilantní a díky tomu doslova fyzicky cítíte, jak se vaše bloky rozpouštějí.

Tématem, které se v mojí konstelaci objevilo byla jemná vrstva smutku, který jsem měla do sebe natažený z mojí mamky, ale vzhledem k tomu, že to bylo hodně jemné a hluboko, měla jsem problém se s touto vrstvou zkontaktovat.

Jitčina jistota, s jakou mě do těchto vrstev vedla podpořila mou důvěru v její schopnosti, vytvořila prostor proto, abych mohla svůj smutek odevzdat a aby se v uvolněném prostoru mohla ještě více zabydlet moje sebehodnota, sebedůvěra a sebeláska.

Přestože práce byla v mém případě velmi jemná, cítím, jak se moje energetické pole rozšířilo a že jsem připravená podržet pole i pro ty největší vize a projekty, které nosíte ve svém srdci.

Adéla S.