Regrese, konzultace

Co je to regrese?

Regrese je návrat. Speciální cesta zpět. Vědomé cestování časem.

Společně se vrátíme do zapomenutých vzpomínek z dětství, do potlačených emocí, do situací, které ovlivňují tvůj život a ty si neseš své přesvědčení a jistý vzor existence i v současnosti.

Nemusíme tyto souvislosti hledat jen v dětství. Spoustu toho, co si odžíváme, si neseme z rodů nebo minulých životů. 

Jaký je rozdíl mezi klasickou terapií a regresí?

Klasickou terapii zažiješ u psychologa nebo psychiatra. To já nejsem. Jsem čarodějnice. Nebudeme si jenom povídat, zpracovávat věci na povrchu, na úrovni mysli. Ani se u toho nemusíme vidět. Proto konzultace probíhají po telefonu. Ale je možné se sejít i osobně.

Půjdeme do hlubokých vrstev. Do emocí, do zauzlených, komplikovaných, neviděných nebo neuvědomovaných struktur. Do životů, kde se ti stalo to, co se stalo a ty si to neseš dál. Nebo k praprababičce, která si prožila těžký život. Naprosto kamkoliv. Půjdeme spolu na výlet, kde ti ukážu co a jak, kudy jít, co tam vidět a zároveň jak s tím vším pracovat dál. Ukončíme, změníme, nebo přijmeme to, co je potřeba.

 

Proč se mnou spolupracovat?

 • Mám nalítáno. V ezo světě funguju 25 let, 10 let pracuju na full-time, mám přes 1000 odpracovaných konzultací a stovky spokojených klientek a klientů. Práce se mnou je skutečně bezpečná. 
 • Neopakuji přiblbé techniky, ani na tobě nebudu nic zkoušet.
 • Půjdu s tebou kamkoliv a nenechám tě v tom se plácat.
 • Každý příběh, který otevřu, zase zavřu. Fakt si to hlídám. Kostlivce na zádech nechceš.
 • Nebudu ti cpát vlastní pravdu a nějaké teorie. 
 • Máš u mě 100% svobodu! Žádná závislost. Nepatříš mně jako já nepatřím já tobě.
 • Jsem diskrétní. Můžeš se mnou probrat úplně cokoliv. 
 • Nebudu tě litovat, foukat bebíčka, zachraňovat ani se pokoušet tě spasit. 

 

Takže!

 • Chceš žít život v radosti, naplnění, hojnosti, štavnatosti a zdraví?
 • Mít fungující vztahy, rodinu, podnikání a cítit, že jsi dobře, tam, kde jsi?
 • Chceš si umět poradit, když se budeš cítit zase ztracená a nejistá?
 • Vědět o svých světlých i stinných částech?
 • Rozumět sama sobě?
 • Cítíš, že já jsem ta správná, se kterou chceš spolupracovat?

Přijď a společně se pustíme do práce.

Odvalíme kameny, klády a vytáhneme třísky, které zavazí tomu, abys cítila sama sebe, svou energii.
Projdeme temnými hvozdy a lesy, kde najdeme světlo, které v sobě máš. Propojíš se s vlastními kořeny i s korunou, kterou nosíš na hlavě.
Naučím tě vnímat sebe samu, znát, uchopit, přijímat a milovat se. Sebehodnota, sebeláska, sebevědomí už nebudou prázdné pojmy.

Protože pak to půjde dál. K tvým každodenním procesům, k tvým blízkým, k tvé práci, ke tvé klientele. K tvému pocitu spokojenosti, že tento tvůj život a i ty, za to stojí.

Změníš-li svůj život, změníš svůj svět.

Budeš se cítit silnější, ukotvenější a harmoničtější.
Neznamená to, že už to bude navěky dobrý, to ne. Ale když spadneš, tak ti pomůžu najít půdu pod nohama a časem budeš sama vědět co, proč a kudy.

Jak se objednat?

Vyber si termín v rezervačním formuláři. Rezervace bude potvrzena na e‑mail.

Konzultace probíhají pouze po telefonu. Zavolám na číslo, které bude uvedeno při objednávce v domluvený den a čas. Pro zahraniční klienty používám na hovory Messenger nebo Whatsapp (prosím uveď v objednávce), případně ZOOM.

Pokud preferuješ osobní setkání, napiš prosím poznámku v objednávce.

Připrav si sluchátka, prosím!

Energetické spojení funguje úplně stejně, ať už jsi u mě v pracovně nebo se nacházíš 10 000 km jinde. Já se dostanu kamkoliv a ty se tam dostaneš se mnou taktéž. Opravdu stačí, když se slyšíme.

Proto osobní setkání probíhají výjimečně a na základě domluvy. Obvykle pracuji mezi 9. a 17. hodinou v pracovních dnech, pokud ti nevyhovuje můj časový rozvrh, napiš. Pokusím se vyjít vstříc.

Co můžeš očekávat a jak probíhají konzultace?

Očekávat můžeš cokoliv. 🙂  Každý člověk je jedinečný, každé téma je jiné a prolnutí jinak hluboké.
Neslibuji zázraky, i když se často dějí a téma zpracujeme jako u 98% klientů.
Pracuji rychle, efektivně a hluboce. Kořen a příčinu najdu kdekoliv, třeba tisíce let nazpět.

Problém otevřeme, zpracujeme a zase uzavřeme, takže už nebudeš běhat s kostlivcem na zádech. Každou konzultaci přizpůsobuji potřebám klienta. Netlačím na pilu, přesto půjdeme k věci, ať čas zbytečně neprokecáme na povrchu jen tak.

Nebojím se ničeho. Takže se můžeme dostat kamkoliv. Nehraju si na zlo a dobro, na to špatné a dobré.
Nevytvářím závislé klienty, nemanipuluju a nevkládám své záměry. Taky nemám patent na pravdu a necítím se jako nejmazanější čarodějnice na světě. Se mnou zůstaneš svobodná s vlastní odpovědností. Win – win.

Jak je to s těmi minulými životy?

Ne vždy je dobrým řešením hledat vše v minulých životech. Mnohdy je důležitější zpracovat témata z dětství nebo rodu a nebo hledat ještě jinde.
Jelikož používám při práci své schopnosti léčitelství, jasnozřivosti, vhledu, vysoké citlivosti, mám naterapeutováno tisíce hodin, velmi brzy rozliším kudy jít, kde se problém nachází, jak ho uchopit, zpracovat a jak vše vyčistit. Takže se dostaneme brzy k jádru a máme dostatek času vše uchopit, procítit, uvolnit a změnit.

Některé témata jdou zpracovat naprosto skvostně a perfektně, třeba i okamžitě, nebo během pár týdnů, některá témata potřebují i změnu ve hmotě. Takže když chceš vydělávající byznys, konzultace je součástí všech těch kroků, které je potřeba udělat. Když chceš zhubnout, potřebuješ změnu i ve stravě a v každodenním přístupu k sobě.

Stačí jedna konzultace?

Někdy ano, někdy ne. Záleží, co řešíš. Jak moc je to komplexní, kolik toho máš, co všechno chceš změnit. Zda ti vyhovuje dlouhodobá péče a podpora pro život i v podnikání se svou oblíbenou čarodějnicí, nebo si raději procházíš věci po svém.
Pro ty, kteří chtějí pracovat konzistentně a kontinuálně jsou ideální balíčky konzultací. Mají přívětivější cenu a my tak budeme pracovat na tvém tématu a krok za krokem. Postupně měnit, transformovat, uvolňovat a opečovávat to, co bude potřeba.
Setkání pak probíhají ideálně co 2 týdny, nebo časové rozpětí přizpůsobíme tvým potřebám.

Jsem ráda, že většina konzultací probíhá v rámci dlouhodobé spolupráce. Je evidentní, že to nedává smysl jenom mně, ale i klientům. Sama se však rozhodni po prvním setkání, zda chceš spolupracovat dál, nebo ne.

Rozdíl mezi regresí a konstelacemi

Konzultace je individuální záležitost. Sejdeme se po telefonu nebo osobně 1:1. Budu se ti plně věnovat hodinu a půl a budu zde jenom pro tebe. Je to intimní, hluboké a můžeš se mnou sdílet úplně cokoliv. 

Konstelace jsou skupinové. Sejde se nás tam minimálně 7. Takže počítej s tím, že tvé téma uslyší i ostatní. Pomocí ostatních budeme konstelace stavět. Já je budu vést. Na jednu konstelaci  máme cca půl hodiny. Možná se to zdá málo, ale tento čas je naprosto dostačující. A protože tě čeká práce ještě na konstelacích od ostatních, dopracuješ si své téma ještě z jiných úhlů a vrstev. Je to obrovská alchymie, kouzlo setkání, protože ne nadarmo se setkává jistá skupina lidí. Připrav se na to, že budeš intenzivně pracovat téměř 5 hodin (s malými pauzami). 

Co je lepší?

Rozhodnutí nechám na tobě. Dostaneme se ke stejnému cíli. Máme na to však dvě cesty.  Výhodou konzultace je, že si svůj čas domluvíš tak, jak budeš potřebovat. Třeba tento týden. Jsi nezávislá na tom, kde se nacházíš, protože se sejdeme přes telefon. 

Na konstelace si musíš počkat a přijít ve stanovený čas. Probíhají pouze v Praze. 

 

 

Cena konzultace (90 minut)

5 000 Kč – jednorázová konzultace

4 000 Kč  za jednu konzultaci  při zakoupení balíčku 5 setkání, tj. 20 000 Kč – platnost 6 měsíců od zakoupení. 

3 500 Kč  za jednu konzultaci  při zakoupení balíčku 5 setkání, tj. 17 500 Kč – platnost 3 měsíce od zakoupení. Setkáváme se co 2 týdny.

Platba za konzultaci se neplatí předem, takže potvrzením rezervace je vše hotové, já zavolám v domluvený čas a platba probíhá až následně.

 

Reference

{

Jsem moc ráda, že jsem tě poznala, a že jsem společně s tebou začala se sebou něco dělat. Když se dívám zpětně, byl to ten správný čas, kdy jsem začala řešit své problémy. Mám ráda i tvé semináře a konstelace. Dokážu se uvolnit a napojit se na samu sebe ve tvé přítomnosti. A to je pro mě to nejdůležitější.

Za těch asi pět let, co mi pomáháš se změnou, jsem ušla velký kus cesty. Cítím se mnohem silnější a rozhodnější než kdykoliv předtím.
Líbí se mi, jak pracuješ, jak na seminářích a konstelacích mluvíš s lidmi a jak je vedeš. Jde poznat, že ty zkušenosti máš a umíš je použít. Nebojíš se toho.

Simona Š.

{

Měla jsem zavřené oči, nádech výdech. Postupně jsem se někam začala propadat, jako bych byla v prázdnu universa. Slyšela Jitky hlas, který na mě jako energie proudil z jednoho směru. Odcházela jsem s lehce oteklýma očima od pláče, ale po chvíli to skoro nebylo poznat, byly to úlevné slzy, ne hysterie. Cítila jsem se unavená, teď jsme udělaly sakra kus práce … a potom, jakoby ze mě spadl kámen a můj postoj se pomalu začal měnit. Opravdu něco odešlo. To, co mělo. Řekla jsem díky a myslela jsem to opravdu, z celého srdce. Někdy potřebujeme někam trochu navést, nebo objevit něco, co jsme neviděli. A stojí to rozhodně za to.

Jana V.

{

Jitku jsem objevila „náhodou“ na Facebooku. Na první konzultaci jsem přišla s pocity, že v mém životě je všechno špatně. Problémy ve vztazích, nenaplnění, nic nefungovalo. Mile mě překvapilo, že konzultace probíhají i na dálku. Sice to zpočátku chvilku bolí, než se proberete svým příběhem, není to vždy příjemné, ale výsledek rozhodně stojí za to! Jitka je empatická, cítíte se s ní fajn, tomu co dělá rozumí a podpoří vás. Jsem ráda, že jsem do toho šla a vřele ji doporučuji všem. Jsem vděčná za tuto zkušenost – konzultace mi velice pomohly.

Štěpánka V.

{

Tím, že je naše spolupráce dlouholetá, tak je pro mě známkou kvality. Jitku vnímám jako empatickou a „normální“ ve smyslu, že si na nic nehraje. Líbí se mi i možnost terapií přes telefon a nejvíc oceňuji, že i po skončení konstelace a terapie má o mě jako klienta zájem a nabízí podporu i potom. Cítím se bezpečně.

Veronika R.

{

Mám na tobě Jitko ráda, že do toho jdeš naplno. Pomocí někomu v uvědomění si problému, nastínění, proč k němu došlo a hypotézám o možnostech postupu dále. Hlavně je fakt neuvěřitelný, že to všechno funguje. Ať už naživo v jednom, skupince, telefonicky, nebo nejnověji online. Vždy mi pomůžeš pochopit něco nového, uleví se mi z kusu trápení. I když je vtipné, jak si člověk uvědomí, že to je takové asi nekonečné puzzle. Pokaždé člověk kousek objeví, uleví si, ale cesta zdaleka nekončí.

Moc díky, že jsi nám k dispozici se posouvat na svých cestách.

Lenka L.

{

Nevěřte, že čas je nejlepší lékař. Ověřila jsem si, že to není pravda. Škoda ho ztrácet, když vám Jitka může pomoci rychle. Doporučuji vystoupit na pár desítek minut z komfortní zóny, nechat Jitku čarovat, unést se zázrakem a vykročit do nového života. Kdo nevěří, ať zvedne telefon a Jitce zavolá. Nahrajte si s její pomocí do hlavy nový program a usídlené strašáky vyhoďte. Abyste nelitovali času, že jste jí nezavolali dřív.

Šárka K.

{

Setkání s Tebou mě změnilo. Jsem měkčí, klidnější, silnější, zranitelnější.
Asi si budu pořád pamatovat naše první setkání. Jak jsem po třech hodinách jela metrem domů a v tom narvaném vagonu si vedle mně nikdo nesedl, protože nemohl. Myslím, že ta energetická koule kolem mně byla hmatatelná, byla jsem jak na tripu . Obtíže trvající 2 roky zmizely a už se nevrátily.

Tvůj přístup mi byl od začátku sympatický. Od těch prvních drastických terápek, kde jsi po mně chtěla vědět co prožívám (nic), jak se cítím (nevím)… booože, já do té doby nepojmenovávala emoce, nebo nějaké pocity, nebo co… (ani jsem jich nikdy tolik neměla) … až po současná brutálně očistná setkání, díky kterým se posouvám zase o kus dál.

Líbí se mi soukromá terápka, kdy na mě někdy musíš zatlačit, abych do toho přestala rvát hlavu a uvolnila se. U Tebe doma je mi moc dobře. Konstelace jsem si myslela, že mi určitě nepůjdou, páč to nemůže fungovat. Fungujou skvostně.

Hanka F.

{

📞 Hovor skončil a já jsem zas o pár kilo traumat a bolístek lehčí…

Takhle už pošesté, pokaždé trochu jiné téma, přitom všechna byla opravdu hluboká a ovlivňovala základy mojí osobnosti.

🙏 Spolupráce s Jitka Müllerová je prostě “life changer” — a to říkám jako člověk, co prošel množstvím terapií, sebepoznávacích technik atd.

❄️ Když cítíte své slabé místo, Jitka ho dokáže pomoct zachytit, rozplést jeho sítě a najít jeho kořeny. A hlavně propustit cizí vlivy a vzít si zpátky svou vlastní moc a zodpovědnost.

🦋 Oproti době před balíčkem s Jitkou vnímám nárůst svobody a autenticity tak o 100 % a opravdu mnohem mnohem lehčeji se mi teď žije ve všech různých oblastech — těch osobních i těch byznysových.

Díky z celého srdce
Magdalena K.

{

Jitku jsem objevila náhodou, když jsem si na Facebooku všimla, že se kamarádka přihlásila na její meditace. Následovala jsem ji a po velmi příjemné meditaci se rozhodla k Jitce objednat. Několik věcí mě trápilo dlouhodobě a jak to tak bývá, pořádně jsem je neřešila, dokud se neobjevily zdravotní problémy. Ty moje vygradovaly urputnými žaludečními neurózami, které mi stahovaly útroby od rána do večera a často i v noci. Jako první jsme se s Jitkou věnovaly jim, našly jejich příčinu. Jitka mi pomohla porozumět odkud se vzaly a co víc, již druhý den byly pryč. Upřímně jsem tomu nemohla uvěřit po všech těch návštěvách lékařů, které nepřinesly žádnou změnu. Neurózy se občas vrátily, ale už na maximálně den a já díky Jitce věděla, co mi ukazují. Témat jsme řešily více a já se nestačila divit, jak s každým sezením lépe poznávám sama sebe a zároveň jak s každou vrstvou odloupnuté cibule i spouštím určité změny v okolí — např. při takové jedné návštěvě do mého dětství se následně sám od sebe můj táta rozpovídal na stejné téma, co jsme řešily s Jitkou. A to podotýkám, že o daném tématu nechtěl cca 30 let mluvit. Tímto bych chtěla Jitce za veškerou pomoc, péči a porozumění a zároveň otevření očí poděkovat. Jsem vděčná, že mi vstoupila do života a věřím, že pokud budu potřebovat, tak mi zase pomůže.

Martina S.

Potřebuješ se na něco zeptat?