Konzultace

Láska, radost, spokojenost, zdraví, úspěch

ZMĚNA

Najdu všechny důležité příčiny, proč energie neproudí, kde se nachází jádro tvých problémů nebo proč se děje to, co se děje.
Propojuji své zkušenosti s regresemi, byznys mentoringem a mými schopnostmi.

Společně to:

OTEVŘEME – UZDRAVÍME – UVOLNÍME – PUSTÍME – UZAVŘEME

Půjdeme do hlubokých vrstev. Do emocí, do zauzlených, komplikovaných, neviděných nebo neuvědomovaných struktur. Do životů, kde se ti stalo to, co se stalo a ty si to neseš dál. Nebo k praprababičce, která si prožila těžký život. Do dětství, k porodu. Naprosto kamkoliv. Principy, paradagmata, společnost.

Jedna konzultace je fajn. Z praxe ale vím, že jedno téma otevírá druhé a to pak navazuje na třetí. Pokud chceš celistvý, komplexní a efektivní přístup, doporučuji balíček.
Objednej si jednorázovou konzultaci a pak se rozhodneš tak, jak budeš chtít.

Jednorázová konzultace

Objednej si
konzultaci s nutností platby

Balíček konzultací

Jsem už v balí(č)ku
a chci si rezervovat termín!

Cena konzultace

(90 minut)

5 000 Kč – jednorázová konzultace

4 000 Kč  za jednu konzultaci  při zakoupení balíčku 5 setkání, tj. 20 000 Kč – platnost 6 měsíců od zakoupení.

3 500 Kč  za jednu konzultaci  při zakoupení balíčku 5 setkání, tj. 17 500 Kč – platnost 3 měsíce od zakoupení. Setkáváme se co 2 týdny.

Pro balíček se můžeš rozhodnout po první konzultaci. Cenu za balíček pak dofakturuji v adekvátní částce. Není možnost balíček objednat rovnou.

POZOR! Nevybrané konzultace balíčků po datu platnosti (3 a 6 měsíce po zakoupení) automaticky propadají bez možnosti náhrady. Platnost balíčku je vždy uvedena na faktuře.

Často kladené otázky

Jak se objednat?

Jsi poprvé? Objednej si “jednorázovou konzultaci”, po zaplacení ti přijde odkaz na rezervační systém.

Máš už zaplacený balíček? Použij druhé tlačítko “balíček konzultací”. Vede rovnou k rezervaci termínu.

Každá rezervace bude potvrzena na e‑mail.

Konzultace probíhají pouze po telefonu. Pro zahraniční klienty používám na hovory Messenger, Whatsapp nebo FaceTime (prosím uveď v objednávce).

Připrav si funkční sluchátka, prosím!

Obvykle pracuji mezi 9. a 17. hodinou v pracovních dnech, pokud ti nevyhovuje můj časový rozvrh, napiš. Pokusím se vyjít vstříc.

Co můžeš očekávat a jak probíhají konzultace?

Očekávat můžeš cokoliv. 🙂  Každý člověk je jedinečný, každé téma je jiné a prolnutí jinak hluboké.
Neslibuji zázraky, i když se často dějí a téma zpracujeme jako u 98% klientů.
Pracuji rychle, efektivně a hluboce. Kořen a příčinu najdu kdekoliv, třeba tisíce let nazpět.

Problém otevřeme, zpracujeme a zase uzavřeme, takže už nebudeš běhat s kostlivcem na zádech. Každou konzultaci přizpůsobuji potřebám klienta. Netlačím na pilu, přesto půjdeme k věci, ať čas zbytečně neprokecáme na povrchu jen tak.

Pokud budeme spolupracovat dlouhodobě, stane se  výsledek naší práce efektivnější a hlubší. Opečujeme tě ze všech možných stran i vrstev, abychom dosáhli co největšího a nejlepšího efektu.

 

Stačí jedna konzultace?

Někdy ano, někdy ne.

Záleží, co řešíš. Jak moc je to komplexní, kolik toho máš, co všechno chceš změnit. Zda ti vyhovuje dlouhodobá péče a podpora pro život i v podnikání se svou oblíbenou čarodějnicí, nebo si raději procházíš věci po svém.
Pro ty, kteří chtějí pracovat konzistentně a kontinuálně jsou ideální balíčky konzultací. Mají přívětivější cenu a my tak budeme pracovat na tvém tématu a krok za krokem. Postupně měnit, transformovat, uvolňovat a opečovávat to, co bude potřeba.
Setkání pak probíhají ideálně co 2 týdny při 3 měsíčním balíčků a při půlročním 1x měsíčně.

Pozor, nevybrané termíny konzultací v balíčku po skončení platnosti (3 nebo 6 měsíců od zakoupení) automaticky propadají bez možnosti náhrady.

Reference

{

Práce s Jitkou mi doopravdy velmi pomohla. Dostala jsem se s ní do veliké hloubky a do klidu, které jsem si předtím neuměla představit. Tušila jsem, že tam někde jsou, ale při práci s Jitkou se mi povedlo konečně se s nimi propojit.
Přestala jsem se bát “nicoty”, temnoty, prázdnoty. Skamarádila jsem se s nimi. Upřímně si tuhle “temnou prázdnotu” a její láskyplné dary užívám čím dál víc a vidím krásné a hluboké změny ve svém životě.
Jitka se mnou pracovala profesionálně a s úctou. S její pomocí jsem se ve své praxi posunula zase o veliký kus dál. 

Markéta S.

{

📞 Hovor skončil a já jsem zas o pár kilo traumat a bolístek lehčí…

Takhle už pošesté, pokaždé trochu jiné téma, přitom všechna byla opravdu hluboká a ovlivňovala základy mojí osobnosti.

🙏 Spolupráce s Jitka Müllerová je prostě “life changer” — a to říkám jako člověk, co prošel množstvím terapií, sebepoznávacích technik atd.

❄️ Když cítíte své slabé místo, Jitka ho dokáže pomoct zachytit, rozplést jeho sítě a najít jeho kořeny. A hlavně propustit cizí vlivy a vzít si zpátky svou vlastní moc a zodpovědnost.

🦋 Oproti době před balíčkem s Jitkou vnímám nárůst svobody a autenticity tak o 100 % a opravdu mnohem mnohem lehčeji se mi teď žije ve všech různých oblastech — těch osobních i těch byznysových.

Díky z celého srdce
Magdalena K.

{

Jitka,

okukuji její web a sbírám téměř rok odvahu ji oslovit. Přichází můj den “D”, naše první setkání, já v roli oběti, ukotvená v nehezkých vzpomínkách na svou minulost.
Ve svém nynějším životě mám vše, co si mohu přát, přesto cítím prázdnotu a kladu si otázku, jaký má život smysl, když necítím to obyčejné štěstí, radost ze života, lásku.
Po prvním setkání chápu, že se dají programy z minulosti změnit. Cítíte strach, křivdu, nenávist… je to pocit jako tehdy, když vám bylo 5, 12 let, vše se vám promítá jako špatný film.
S pomocí Jitky zavírám jedny, druhé, třetí dveře temnoty, vyřešeno. Uplynulo 3/4 roku práce na sobě a já zjišťuji, že to celé mělo smysl.

Jíťo, ze srdce děkuji za to, že JSI a děláš tuhle skvělou práci!

Petra V.

{

Konzultace s Jitkou je naprosto magická. Jitka je empatická, milá, vřelá a jemná. Je to taková úleva, pustit nějaké své drama a žít víc lehce, víc v pochopení. Neuvěřitelný, jak takový jemný a vřelý rozhovor s Jitkou umí rozhýbat zdánlivě zabetonovanou a danou realitu.
Děkuju za to, co děláš, děláš to úžasně. ❤️

Eliška Ch.

{

Nevěřte, že čas je nejlepší lékař. Ověřila jsem si, že to není pravda. Škoda ho ztrácet, když vám Jitka může pomoci rychle. Doporučuji vystoupit na pár desítek minut z komfortní zóny, nechat Jitku čarovat, unést se zázrakem a vykročit do nového života. Kdo nevěří, ať zvedne telefon a Jitce zavolá. Nahrajte si s její pomocí do hlavy nový program a usídlené strašáky vyhoďte. Abyste nelitovali času, že jste jí nezavolali dřív.

Šárka K.

Potřebuješ se na něco zeptat?