Konzultace

Vztahy, rodina, zdraví, byznys, spokojenost

ZMĚNA

 

Něco tě drží za gumu od trenek stále na místě?

Chceš žít svůj život a ne život někoho jiného?

Už je prostě čas?

Podpořím tě!

Můžeš se mnou otevřít cokoliv, co tě trápí, omezuje, stresuje a štve.

Najdu všechny důležité příčiny, proč tvá životní energie neproudí, kde se nachází jádro tvých problémů nebo proč se děje to, co se děje.

Bezpečně to:

OTEVŘEME – UZDRAVÍME – UVOLNÍME – PUSTÍME – UZAVŘEME

Půjdeme do hlubokých vrstev. Do emocí, do zauzlených, komplikovaných, neviděných nebo neuvědomovaných struktur. Do životů, kde se ti stalo něco, co si neseš dál. Do rodových témat, k prababičce, která si prožila těžký život a ty ho máš těžký zase trochu jinak, protože opakuješ její příběh. Do dětství, k porodu.  K nepříjemnému tlaku a stereotypům společnosti. Můžeme naprosto kamkoliv a změnit to, co chceš. Problém nemusí být trvalý stav!

I jedna konzultace dokáže divy. Z praxe ale vím, že těch témat tam míváme víc.  Budeš-li chtít, můžeme spolupracovat dál.
Objednej si první konzultaci a pak prostě uvidíš!

KONZULTACE PROBÍHAJÍ POUZE PO TELEFONU!

Jednorázová konzultace

Objednej si
konzultaci s nutností platby

Balíček konzultací

Jsem už v balí(č)ku
a chci si rezervovat termín!

Cena konzultace

(90 minut)

4 000 Kč – jednorázová konzultace

3 500 Kč  za jednu konzultaci  při zakoupení balíčku 3 setkání, tj. 10 500 Kč – platnost 3 měsíce od zakoupení. Setkáváme se 1x měsíčně.

3 000 Kč  za jednu konzultaci  při zakoupení balíčku 5 setkání, tj. 15 000 Kč – platnost 3 měsíce od zakoupení. Setkáváme se co 2 týdny.

Pro balíček se můžeš rozhodnout po první konzultaci. Cenu za balíček pak dofakturuji v adekvátní částce. Není možnost balíček objednat rovnou.

POZOR! Nevybrané konzultace balíčků po datu platnosti automaticky propadají bez možnosti náhrady. Platnost balíčku je vždy uvedena na faktuře.

Často kladené otázky

Jak se objednat?

Jsi poprvé? Objednej si “jednorázovou konzultaci”, po zaplacení ti přijde odkaz na rezervační systém.

Máš už zaplacený balíček? Použij druhé tlačítko “balíček konzultací”. Vede rovnou k rezervaci termínu.

Každá rezervace bude potvrzena na e‑mail.

Konzultace probíhají pouze po telefonu. Pro zahraniční klienty používám na hovory Messenger, Whatsapp nebo FaceTime (uveď v objednávce).

Připrav si funkční sluchátka, prosím!

Obvykle pracuji mezi 9. a 17. hodinou v pracovních dnech, pokud ti nevyhovuje můj časový rozvrh, nebo něco potřebuješ jinak, napiš. Pokusím se vyjít vstříc.

Co můžeš očekávat a jak probíhá konzultace?

Zpočátku se budu ptát. Potřebujeme se více seznámit.  Na začátku se pootřebuji na tebe víc naladit, poslouchat chvíli tvůj hlas, zjistit, jak to máš a odkud vítr fouká a co vlastně potřebuješ.

Problém otevřeme, zpracujeme i uzavřeme, takže  nebudeš běhat s kostlivcem na zádech. Každou konzultaci přizpůsobuji potřebám klienta. Netlačím na pilu, přesto držím fokus i prostor, takže to neprokecáme jen tak.

Pracuji rychle, efektivně a hluboce. Kořen a příčinu najdu kdekoliv, třeba tisíce let nazpět. Přesto je konzultace laskavá a jemná. Nebudu tě ničím trápit, ani Tě nikam na sílu tlačit. Přesto zažiješ krásný a hluboký zážitek plný emocí.

Na konci konzultace můžeš cítit velkou úlevu, mít pocit klidu, harmonie a přijetí, budeš cítit obrovský přiliv energie nebo její úbytek, který se brzy srovná a možná ti to všechno bude dávat úplně jiný smysl, než dřív. Změníš náhled, uvolníš to, co není potřeba táhnout dál, porozumíš sama sobě, otevřeš se životu, lásce a svému já.

 

Stačí jedna konzultace?

Někdy ano, někdy ne.

Můžeme zvládnout hromadu práce už při jednom setkání. Můžeš se však následně rozhodnout pro balíček konzultací. Budeme pracovat na tvých tématech krok za krokem. Postupně je opečovávat, uvolňovat, transformovat. Vše, co bude potřeba.

Pozor, nevybrané termíny konzultací v balíčku po skončení platnosti automaticky propadají bez možnosti náhrady.

VIP transformační cesta

Individuální program (1 na 1)

Pro koho je program určen?

Pro tebe, která oceníš komplexní a jedinečnou péči, která bude jen a jen pro tebe!
Tuto cestu ti ušiju na míru jako ten nejlepší kabát z luxusní vlny a hedvábí, který ti bude sloužit až do konce života.
Necháme to absolutně tvým potřebám, tomu co se otevře a ukáže, co budeš potřebovat a chtít. Můžu tě naučit všechno to, co umím a to, co budeš chtít. Můžeme se v rámci terapie dostat úplně kamkoliv, kam bude potřeba. Můžeme to všechno propojit. Můžeme naprosto cokoliv.

Pro koho je tato cesta?

Pro tebe, pokud cítíš, že je to tvá cesta a že mám s tebou kráčet po tvém boku.

Jak to bude probíhat?

9 individuálních setkání v délce 90 – 120 minut po telefonu, nebo přes ZOOM. Celkovou délku programu přizpůsobíme tvým potřebám, max. na 9 měsíců.

Obsah? To se ještě neví. Počítej s neuvěřitelnou cestou plnou kouzel a překvapení.

Najdeš svou sílu, sebe a svůj potenciál, který společně rozvineme.
Zázraky se naplánovat nedají. Potřebujeme jim jen otevřít dveře a pak si to všechno umět ustát a udržet.

Budu pro tebe permanentní podporou po celou dobu výuky a transformace, protože tahle cesta nebude jen tak! Můžeš se mnou cokoliv sdílet, požádat o podporu, radu nebo se jen opřít, když to bude potřeba.

Cena

Cena programu – 49.000 Kč

Jak se objednat?

Napiš mi e‑mail, zavolej. Dejme si malé společné seznamovací setkání po telefonu,  jestli si sednem a pak domluvíme detaily.

Reference

{

Práce s Jitkou mi doopravdy velmi pomohla. Dostala jsem se s ní do veliké hloubky a do klidu, které jsem si předtím neuměla představit. Tušila jsem, že tam někde jsou, ale při práci s Jitkou se mi povedlo konečně se s nimi propojit.
Přestala jsem se bát “nicoty”, temnoty, prázdnoty. Skamarádila jsem se s nimi. Upřímně si tuhle “temnou prázdnotu” a její láskyplné dary užívám čím dál víc a vidím krásné a hluboké změny ve svém životě.
Jitka se mnou pracovala profesionálně a s úctou. S její pomocí jsem se ve své praxi posunula zase o veliký kus dál. 

Markéta S.

{

📞 Hovor skončil a já jsem zas o pár kilo traumat a bolístek lehčí…

Takhle už pošesté, pokaždé trochu jiné téma, přitom všechna byla opravdu hluboká a ovlivňovala základy mojí osobnosti.

🙏 Spolupráce s Jitka Müllerová je prostě “life changer” — a to říkám jako člověk, co prošel množstvím terapií, sebepoznávacích technik atd.

❄️ Když cítíte své slabé místo, Jitka ho dokáže pomoct zachytit, rozplést jeho sítě a najít jeho kořeny. A hlavně propustit cizí vlivy a vzít si zpátky svou vlastní moc a zodpovědnost.

🦋 Oproti době před balíčkem s Jitkou vnímám nárůst svobody a autenticity tak o 100 % a opravdu mnohem mnohem lehčeji se mi teď žije ve všech různých oblastech — těch osobních i těch byznysových.

Díky z celého srdce
Magdalena K.

{

Jitka,

okukuji její web a sbírám téměř rok odvahu ji oslovit. Přichází můj den “D”, naše první setkání, já v roli oběti, ukotvená v nehezkých vzpomínkách na svou minulost.
Ve svém nynějším životě mám vše, co si mohu přát, přesto cítím prázdnotu a kladu si otázku, jaký má život smysl, když necítím to obyčejné štěstí, radost ze života, lásku.
Po prvním setkání chápu, že se dají programy z minulosti změnit. Cítíte strach, křivdu, nenávist… je to pocit jako tehdy, když vám bylo 5, 12 let, vše se vám promítá jako špatný film.
S pomocí Jitky zavírám jedny, druhé, třetí dveře temnoty, vyřešeno. Uplynulo 3/4 roku práce na sobě a já zjišťuji, že to celé mělo smysl.

Jíťo, ze srdce děkuji za to, že JSI a děláš tuhle skvělou práci!

Petra V.

{

Konzultace s Jitkou je naprosto magická. Jitka je empatická, milá, vřelá a jemná. Je to taková úleva, pustit nějaké své drama a žít víc lehce, víc v pochopení. Neuvěřitelný, jak takový jemný a vřelý rozhovor s Jitkou umí rozhýbat zdánlivě zabetonovanou a danou realitu.
Děkuju za to, co děláš, děláš to úžasně. ❤️

Eliška Ch.

{

Nevěřte, že čas je nejlepší lékař. Ověřila jsem si, že to není pravda. Škoda ho ztrácet, když vám Jitka může pomoci rychle. Doporučuji vystoupit na pár desítek minut z komfortní zóny, nechat Jitku čarovat, unést se zázrakem a vykročit do nového života. Kdo nevěří, ať zvedne telefon a Jitce zavolá. Nahrajte si s její pomocí do hlavy nový program a usídlené strašáky vyhoďte. Abyste nelitovali času, že jste jí nezavolali dřív.

Šárka K.

Potřebuješ se na něco zeptat?