Regresní terapie

Aneb zázraky (skoro) na počkání

Regrese je pro vás, jestli:

  • Chcete změnit svůj život.
  • Řešíte zdravotní obtíže, na které  jste dostali antidepresiva a přesto depresemi netrpíte.
  • Jste často nemocní, unavení, naštvaní, nespokojení a celkově to není ono.
  • Točíte se v kruhu, nefungují vztahy, blokují vás různé strachy, úzkosti, fobie.
  • Máte nezpracovaná traumata z dětství. Násilí, sexuální zneužívání, týrání, nepřijetí, či cokoliv jiného.
  • Podnikáte a stále se nedaří.
  • Nemůžete najít své místo na zemi a připadáte si divní.
  • Cítíte se blbě nebo máte pocit, že jste doslova v prdeli.

Jak konzultace probíhá?

Pečlivě pojmenujeme problém a pak najdeme příčiny toho, co se vám děje. Ať jsou kdekoliv.

Když totiž víte proč, víte potřebné souvislosti, zpracujete je a změníte své nastavení, můžete svůj život změnit.
Na fyzické, psychické i duševní úrovni. Zázraky se skutečně dějí, když si je neblokujeme sami.

Každou konzultaci přizpůsobuji potřebám klienta. Tak, abyste mi rozuměli, aby to rezonovalo a bylo to to „ono“. Každý jsme totiž úplně jiný. Máme jiné zkušenosti, nastavení, citlivost i tempo.

Vezmu vás na výlet

Tam, kde se energie vašeho příběhu zablokovala. Ať je to dětství, hluboké kořeny rodu, nebo příběhy minulých životů. Jsem tam s vámi, takže vnímám, jak se cítíte, čím vším procházíte a vidím, co vidíte vy. U velmi citlivých témat budeme postupovat opatrně tak, jak nás to tam přirozeně pustí. Netlačím na pilu, ale nebojím se nazývat věci pravými jmény.

K práci používám svoje dary

Dar jasnozřivosti a taky vysoké citlivosti, takže vás nebudu cpát někam, kde to k ničemu nebude. Nepoužívám žádné techniky, žádné tabulky a pomůcky. Jsem efektivní, takže příběh otevřeme a uzavřeme během jednoho setkání.

Váš problém pravděpodobně, jako u 98 % klientů, skutečně zpracujeme.

Je úplně jedno, jestli se nacházíme ve stejné místnosti nebo 500 i 50000 kilometrů od sebe a mluvíme spolu po telefonu nebo on-line. Energetické spojení funguje bez ohledu na vzdálenost.

Možná se připravte na to, že zažijete něco, co jste ještě nezažili. Ale to vůbec nevadí. Naopak.

Jak se objednat?

Vyberte si termín v rezervačním formuláři. Rezervace vám bude potvrzena na e-mail.

Konzultace probíhají pouze po  telefonu. Zavolám vám na číslo, které uvedete při objednávce. Pro zahraniční klienty používám na hovory Messenger nebo Whatsapp (prosím uveďte v objednávce).

Připravte si sluchátka, prosím!

Osobní setkání probíhají výjimečně a na základě domluvy. Obvykle pracuji mezi 9. a 17. hodinou v pracovních dnech, pokud vám nevyhovuje můj časový rozvrh, napište. Pokusím se vám vyjít vstříc.

 

Kontaktní formulář

7 + 3 =

Cena regrese (60 – 90 minut)

3 000 Kč – jednorázová konzultace

2 500 Kč – při zakoupených balíčcích (5, 7 a 9 setkání) – možno platit na splátky

 

 

 

Reference

Jsem moc ráda, že jsem tě poznala, a že jsem společně s tebou začala se sebou něco dělat. Když se dívám zpětně, byl to ten správný čas, kdy jsem začala řešit své problémy. Mám ráda i tvé semináře a konstelace.  Dokážu se uvolnit a napojit se na samu sebe ve tvé přítomnosti. A to je pro mě to nejdůležitější.

Za těch asi pět let, co mi pomáháš se změnou, jsem ušla velký kus cesty. Cítím se mnohem silnější a rozhodnější než kdykoliv předtím.
Líbí se mi, jak pracuješ, jak na seminářích a konstelacích mluvíš s lidmi a jak je vedeš. Jde poznat, že ty zkušenosti máš a umíš je použít. Nebojíš se toho.

Simona Š.
Jitku jsem objevila „náhodou“ na Facebooku. Na první konzultaci jsem přišla s pocity, že v mém životě je všechno špatně. Problémy ve vztazích, nenaplnění, nic nefungovalo. Mile mě překvapilo, že konzultace probíhají i na dálku. Sice to zpočátku chvilku bolí, než se proberete svým příběhem, není to vždy příjemné, ale výsledek rozhodně stojí za to! Jitka je empatická, cítíte se s ní fajn, tomu co dělá rozumí a podpoří vás. Jsem ráda, že jsem do toho šla a vřele ji doporučuji všem. Jsem vděčná za tuto zkušenost – konzultace mi velice pomohly.

Štěpánka V.
Mám na tobě Jitko ráda, že do toho jdeš naplno. Pomocí někomu v uvědomění si problému, nastínění, proč k němu došlo a hypotézám o možnostech postupu dále. Hlavně je fakt neuvěřitelný, že to všechno funguje. Ať už naživo v jednom, skupince, telefonicky, nebo nejnověji online. Vždy mi pomůžeš pochopit něco nového, uleví se mi z kusu trápení. I když je vtipné, jak si člověk uvědomí, že to je takové asi nekonečné puzzle. Pokaždé člověk kousek objeví, uleví si, ale cesta zdaleka nekončí. Moc díky, že jsi nám k dispozici se posouvat na svých cestách.

Lenka L.
Měla jsem zavřené oči, nádech výdech. Postupně jsem se někam začala propadat, jako bych byla v prázdnu universa. Slyšela Jitky hlas, který na mě jako energie proudil z jednoho směru. Odcházela jsem s lehce oteklýma očima od pláče, ale po chvíli to skoro nebylo poznat, byly to úlevné slzy, ne hysterie. Cítila jsem se unavená, teď jsme udělaly sakra kus práce …  a potom, jakoby ze mě spadl kámen a můj postoj se pomalu začal měnit. Opravdu něco odešlo. To, co mělo. Řekla jsem díky a myslela jsem to opravdu, z celého srdce. Někdy potřebujeme někam trochu navést, nebo objevit něco, co jsme neviděli. A stojí to rozhodně za to.

Jana V.
Tím, že je naše spolupráce dlouholetá, tak je pro mě známkou kvality. Jitku vnímám jako empatickou a „normální“ ve smyslu, že si na nic nehraje. Líbí se mi i možnost terapií přes telefon  a nejvíc oceňuji, že i po skončení konstelace a terapie má o mě jako klienta zájem a nabízí podporu i potom. Cítím se bezpečně.

Veronika R.
Setkání s Tebou mě změnilo. Jsem měkčí, klidnější, silnější, zranitelnější.

Asi si budu pořád pamatovat naše první setkání. Jak jsem po třech hodinách jela metrem domů a v tom narvaném vagonu si vedle mně nikdo nesedl, protože nemohl. Myslím, že ta energetická koule kolem mně byla hmatatelná, byla jsem jak na tripu . Obtíže trvající 2 roky zmizely a už se nevrátily.

Tvůj přístup mi byl od začátku sympatický. Od těch prvních drastických terápek, kde jsi po mně chtěla vědět co prožívám (nic), jak se cítím (nevím)… booože,  já do té doby nepojmenovávala emoce, nebo nějaké pocity, nebo co… (ani jsem jich nikdy tolik neměla) … až po současná brutálně očistná setkání, díky kterým se posouvám zase o kus dál.

Líbí se mi soukromá terápka, kdy na mě někdy musíš zatlačit, abych do toho přestala rvát hlavu a uvolnila se. U Tebe doma je mi moc dobře. Konstelace jsem si myslela, že mi určitě nepůjdou, páč to nemůže fungovat. Fungujou skvostně.

Hanka F.