Minulé životy

autor: | Konstelační příběhy

Existují? Nebo ne? Která víra nám dává tu správnou pravdu? Křesťané? Budhisté? Něcoisté?
Nebo je to ještě trochu někde jinde a víra je jen něco, co nám dává klíč a cestu, jak to všechno aspoň trochu uchopit.
Jenže někomu tato cesta nestačí. Nestačí mu království nebeské. Nestačí mu to, co někdo prohlašuje za svou pravdu. Má pocit, že je tady něco víc.
A já ten pocit mám taktéž.

Říkám o sobě, že jsem taková stará čarodějnice. Můj věk se začíná překlápět do druhé poloviny života a tak získávám pocit, že si tak už můžu říkat. Vím, zní to divně, ale asi na to jiná slova neexistují. A díky svým vhledům třeba vím, že tuto práci dělám už sakra dlouho. I když v různých podobách, formách. Život za životem. Zkušenost za zkušeností. A tak stará čarodějnice dostává ještě další rozměr.

Mým darem je schopnost vidět a vnímat tyto zkušenosti a životy i u ostatních lidí. Umím se vracet v čase a umím tam vzít kohokoliv z vás. Je to složité a zároveň velmi jednoduché. Představte si, že stojím vedle vás (ani jako stará čarodějnice zatím nevypadám jako příliš odpudivá ropucha), vezmu vás za ruku a povedu vás zvláštní cestou. A vy to všechno uvidíte, procítíte a zažijete. Je to kouzlo.

A nic takového si nevymýšlíme. Nepředstavujeme.
My tam budeme. Jako fakt.

Ve zvláštním divadle, kde budeme pozorovat příběh odněkud z minulosti. A já jsem ta, která vám ukáže to, čeho si máte všimnout. Co procítit, uvědomit a propojit se zkušenostmi současného života.

Zjistíte, že minulé životy nejsou žádným kecem. Ale že je to něco, s čím silně rezonujete. Co dokážete vidět. Slyšet. Cítit. Z čeho se vám bude zvedat žaludek. A hlavně je to něco, z čeho dokážete čerpat různé zkušenosti. Souvislosti. Sílu.

Tato možnost ovšem není pro každého. Není, pokud víte, že neexistuje nic jiného, než Ježíšovo královstí nebeské. Přijde vám to totálně dementní. V pořádku. Ale pokud jen tak trochu hypoteticky uvažujete o tom, že by to šlo… tak víte co? Půjde to!

Proč tedy chodit do minulých životů?
Najít souvislosti, proč se vám věci dějí, tak jak se dějí. Proč nefunguje podnikání. Proč jste někde zajetelení, ztracení.
Proč se upínáte na jednoho chlapa, který je úplně na prd a ostatní vás nezajímají.
Proč máte podivné zdravotní potíže, když vám vlastně vůbec nic není.
Proč nesnášíte jisté lidi a k jiným máte zvláštní srdečnou vazbu, ač je vůbec neznáte.
Proč nemáte peníze a je strašná dřina se k nim dostat, ač afirmujete jak zběsilí. A spoustu různých dalších zajímavých úžasností.

Z každého zpracovaného minulého života dostanete odměnu. Bude to úleva, uvědomění, nebo nějaká další souvislost navíc, která by se dala prohlásit za dárek. Vždycky tam je něco navíc pro odvážnou bytost, která se nebojí nahlédnout do minulosti, temnoty, smutku či bolesti.

Stojí to za to. Vezmu vás za ruku a půjdeme. A kdyby něco, tak vás z toho dostanu zase zpátky. Nalítáno už mám dost 🙂

Zajímavé příběhy z konstelací a regresních terapií