O mně

jitka-mullerova-regresni-terapie-konstelace-pro-podnikatelky

Alternativou se zabývám přes 20 let, kdy jsem začala pracovat s mým “darem” vhledu, jasnozřivosti, vysoké citlivosti a léčitelství. Nejsem vystudovaný psycholog ani psychiatr. Řídím se svou intuicí a citem. Nepoužívám všeobecné psychoterapeutické, nevýchovné ani koučovací způsoby.

Se svými klienty spolupracuji na změnách v jejich životech, vnímám, kde energie proudí, kdy a kde se zablokovala a proč.
Nezachraňuji, neléčím, neuzdravuji, nepomáhám a ani neumím odvrátit návštěvy mimozemšťanů.

Také jsem neprožila zvláštní prozření, kolaps, vyhoření v korporátě, nebo traumatický zážitek, na jehož základě dělám tuto práci. Já jsem se taková prostě narodila.

Nečekejte tedy žádnou ezopipku, vílu, anděla nebo tak něco. Čekejte spíš čarodějnici, která ví, v čem je dobrá, vidí za několik rohů a pár tisíc let zpátky a téměř nic ji nerozhodí, protože roztodivných příběhů slyšela už spoustu a taky si prožila svoje.

Pokud vnímáte, že já jsem ta správná osoba, se kterou chcete spolupracovat na svých tématech, ozvěte se.
Pravděpodobně to cítíte správně.

Těším se na vás a na vaše příběhy.

Vyberte si!

Regresní terapie

Individuální konzultace, která probíhá osobně nebo po telefonu.  Pečlivě popíšeme situaci, najdeme příčinu (ať je kdekoliv), zjistíme “proč”, zpracujeme téma a společně změníme vaše vnitřní nastavení.

Více o regresi >

Konstelace

Skupinová setkání, kde můžete prožít, procítit a pochopit různé souvislosti, vztahy, nahlédnout pod povrch a přijít věcem na kloub. Malé skupiny (max. 6 účastníků), hluboká témata a citlivé vedení.

Více o konstelacích >

Čarodějky

Balíček 9 konzultací.

Proměna, stabilita, sebejistota, práce s magickými schopnostmi a dary.

Více o čarodějkách >

Reiki

Reiki je zázrak. Pokud jste zasvěceni mistrem můžete používat Reiki kdykoliv budete potřebovat. Nikdy o tuto schopnost již nepřijdete. Můžete absolvovat několik druhů zasvěcení, jedno po druhém.

Více o reiki >