Reiki

Vědomá práce s energií

Co je Reiki?

Reiki je dar pro každého, kdo se mu otevře. Dar práce s energií, která harmonizuje, dodává sílu, ulevuje od bolesti, uvolňuje a dává možnost růstu.

Reiki je totiž zázrak. Pokud jste zasvěceni mistrem/učitelem, můžete používat Reiki, kdykoliv budete potřebovat. Ráno, v poledne, večer, v noci. Je to na vás. Nikdy o tuto schopnost již nepřijdete.
Pracuji s tím nejzákladnějším a prvním druhem Reiki dle Mikao Usui. Funguje nejdéle a nejlépe. Nezáleží totiž na druhu Reiki, ale na lidech.
Můžete absolvovat několik druhů zasvěcení, hezky jedno po druhém:

Reiki I

Naučíte se zpracovat s Reiki fyzickým (kontaktním) způsobem.  Dozvíte se veškeré informace a techniky týkající se práce s energií. Budete odcházet s tím, že víte, jak Reiki používat a rozumíte všemu, co se děje.  Proto pracuji individuálně.

Zvládneme to za cca 1,5 – 2 hodiny.

Cena: 3 000 Kč

Reiki II

Zvýšíme množství energie a potenciálu. Naučíte se používat energii na dálku komukoliv, do minulosti i budoucnosti. Dostanete informace o symbolech Reiki a budeme s nimi pracovat. Vše si vyzkoušíte a ověříte. Budete vědět a umět.

Seminář probíhá individuálně, trvá cca  1,5 – 2 hodiny. 
Cena: 4 000 Kč

Reiki III

Opět navyšujeme množství energie, se kterou dokážeme pracovat. Setkáváme se 7x.

Věnujeme se tématům čaker, dostanete další energetické symboly Reiki, se kterými se dají dělat další „kouzla“. Propojíme energii s tématy, které prožíváte, nebo které vás blokují.

Cena za celý kurz včetně transformační čakrové cesty 17 500 Kč (7 setkání).

Pokud netoužíte po transformaci a sebepoznání, je možné pouze jedno setkání se zasvěcením a informacemi. Cena 5 000 Kč.

Po absolvování kurzu se stanete Mistři Reiki.

Reiki IV

Stupeň Mistr/Učitel Reiki je pro zájemce, kteří chtějí předávat tuto metodu dál.

Během setkání dostanete veškeré informace a know-how jak zasvěcovat, jak učit a jak vhodně předávat informace o Reiki a o práci s energiemi.

Cena 25 000 Kč.

Můžete zavolat na tel. +420 773 643 337, napsat email na info@jitkamullerova.cz nebo využijte formulář.

11 + 2 =

Reference

Jitka je ženská s nohama na zemi, ale s hlubokým vnímáním a intuicí.  Reiki používám často a ráda. Reiki využívám také i pracovně (masáže) a jsem ráda, že mi Jitka předala spoustu konkrétních návodů, doporučení a věcných funkčních rad. Žádné ezoterické plky.

Radvana V. 

Reiki s Jitkou mě nadchlo. Dokáže vše skvěle vysvětlit, takže Reiki dobře porozumíte, vyznáte se a můžete hned používat. Líbí se mi i následná péče, kterou svým klientům nabízí. Můžu jí kdykoliv napsat, když nebudu vědět, co a jak, nebo si nebudu s použitím Reiki jistá.

Jana T.

U Jíti jsem byla už na regresích a bylo to vždy velmi obohacující (a taky pěknej nářez). Proto, když jsem se rozhodla jít „dál“ a to cestou Reiki, věděla jsem, že chci k Jitce. Nevěděla jsem o Reiki nic víc než, že jde o posílání a využívání energie.  Jíťa mi vše trpělivě a lidsky vysvětlila. Má úžasný přístup. Při zasvěcení jsem si užívala nádherné pocity! Přiznám se, že jsem pochybovala, že bych to mohla dát hned ten den, v tu chvíli. Dala jsem to a bylo to úžasný!! Tímto ti chci, Jituš, ze srdce poděkovat, že tu jsi, že už mě nějakou dobu provázíš a pomáháš mi na mé cestě a že jsi tak neúnavná a krásná bytůstka.

Petra T.