Reiki

Dar práce s energií pro každého, kdo se mu otvře

Co je Reiki?

Reiki je dar pro každého, kdo se mu otevře. Dar práce s energií, která harmonizuje, dodává sílu, ulevuje od bolesti, uvolňuje a dává možnost růstu.

Reiki je totiž zázrak. Pokud jste zasvěceni mistrem/učitelem můžete používat Reiki kdykoliv budete potřebovat. Ráno, v poledne, večer, v noci. Je to na vás. Nikdy o tuto schopnost již nepřijdete.
Pracuji s tím nejzákladnějším a prvním druhem Reiki dle Mikao Usui. Funguje nejdéle a nejlépe. Nezáleží totiž na druhu Reiki, ale na lidech.
Můžete absolvovat několik druhů zasvěcení, hezky jedno po druhém:

Reiki I

Naučíte se zpracovat s Reiki fyzickým (kontaktním) způsobem.  Dozvíte se veškeré informace a techniky týkající se práce s energií. Budete odcházet s tím, že víte, jak Reiki používat a rozumíte všemu, co se děje.  Proto pracuji individuálně.

Zvládneme to za cca 1,5 – 2 hodiny.

Cena: 2 000 Kč

Reiki II

Zvýšíme množství energie a potenciálu. Naučíte se používat energii na dálku komukoliv, do minulosti i budoucnosti. Dostanete informace o symbolech Reiki a budeme s nimi pracovat. Vše si vyzkoušíte a ověříte. Budete vědět a umět.

Seminář probíhá individuálně, trvá cca  2 hodiny. Skupinové semináře nejsou výjimkou, zeptejte se na termín.
Cena: 2 500 Kč

Reiki III

Opět navyšujeme množství energie, se kterou dokážeme pracovat. Setkáváme se 7x. Buď individuálně, nebo skupinově.

Věnujeme se tématům čaker, dostáváte další symboly, se kterými se dají dělat další „kouzla“, zpracováváme témata, které jsou pro vás důležitá. Ať už pomocí tarotu, regrese, konzultace nebo meditací.

Cena za jedno setkání  3 500 Kč, cena za celý kurz 14 000 Kč.

Po absolvování kurzu se stanete Mistři Reiki.

Reiki IV

Stupeň Mistr/učitel Reiki je pro zájemce, kteří chtějí předávat tuto metodu dál.

Seminář probíhá individuálně, cena 15 000 Kč.

Můžete zavolat na tel. +420 773 643 337, napsat email na info@jitkamullerova.cz nebo využijte formulář.

13 + 11 =

Co o mně říkají

Jitka je ženská s nohama na zemi, ale s hlubokým vnímáním a intuicí.  Reiki používám často a ráda. Reiki využívám také i pracovně (masáže) a jsem ráda, že mi Jitka předala spoustu konkrétních návodů, doporučení a věcných funkčních rad. Žádné ezoterické plky.

Radvana V. 

Uvědomil jsem si, že nejlepší životní cesta je cesta souznění a souladu se vším a se všemi. Přijmout věci, situace i lidi takové jací jsou a nesnažit se to nějak negativně hodnotit a bojovat proti tomu s čím nesouhlasím, ale naopak řešit věci s pochopením a porozuměním a nepřitahovat si do života zbytečně nepříjemné momenty. Uvnitř se naladit na pokoj,klid a pohodu, protože pak i věci kolem jsou  klidné a pohodové. Kromě sušenek :). Chválím nejvíce tvůj osobní přístup, tvá schopnost napojit se, číst a předávat důležitá sdělení, která se naprosto přesně týkají toho, co člověk právě řeší nebo co zažívá. To je prostě úžasné.

 

Jan H.

Reiki s Jitkou mě nadchlo. Dokáže vše skvěle vysvětlit, takže Reiki dobře porozumíte, vyznáte se a můžete hned používat. Líbí se mi i následná péče, kterou svým klientům nabízí. Můžu jí kdykoliv napsat, když nebudu vědět, co a jak, nebo si nebudu s použitím Reiki jistá.

Jana T.

U Jíti jsem byla už na regresích a bylo to vždy velmi obohacující (a taky pěknej nářez). Proto, když jsem se rozhodla jít „dál“ a to cestou Reiki, věděla jsem, že chci k Jitce. Nevěděla jsem o Reiki nic víc než, že jde o posílání a využívání energie.  Jíťa mi vše trpělivě a lidsky vysvětlila. Má úžasný přístup. Při zasvěcení jsem si užívala nádherné pocity! Přiznám se, že jsem pochybovala, že bych to mohla dát hned ten den, v tu chvíli. Dala jsem to a bylo to úžasný!! Tímto ti chci, Jituš, ze srdce poděkovat, že tu jsi, že už mě nějakou dobu provázíš a pomáháš mi na mé cestě a že jsi tak neúnavná a krásná bytůstka.

Petra T.

Nejvíce, co se mi zatím na mé duchovní cestě podařilo nalézt. Uvědomit si sebe samu, být k sobě hluboce upřímná, jak jen dokáži v daný okamžik. Rozpoznat a změnit neužitečné, zajeté a škodící vzorce. Pochopit, proč vznikly, proč jsem je potřebovala (potřebuji) a před čím mě chránily (chrání). Našla jsem vnitřní sílu odpouštět své matce a otci, svým předkům a vzdát jim úctu. Přijmout jejich dary. Odpouštět sama sobě a milovat své tělo. Nalézt vnitřní lásku k sobě samé a mít soucit, ne lítost se sebou a s druhými. Že nikdo mi nemůže vzít to, co sama sobě dám. Poznala jsem, že já sama jsem zodpovědná za svůj život a situace, v kterých se nalézám. A já tu zodpovědnost přijala.  Pochopila jsem důležitost rovnováhy ve svém životě. A dovolit si přijímat. Ne jen stále do nekonečna dávat a dávat. A poslední věc, které si nesmírně vážím a cením je ta, že dokáži opravdově a hluboce poděkovat za všechny životní zkoušky a lekce, které mi byly dány (a že jich bylo mnoho a bylo v nich nepřeberné množství bolesti a trápení). Vím, že byly potřebné a plně zasloužené.  A co říci k Jitce? Tady mě napadá jediné slovo… Důvěra. Jsem ráda, že právě ona byla mým průvodcem na mé nové a dobrodružné cestě nepřeberného množství změn. Jitko, hluboce a z celého srdce Ti děkuji.

 

Michaela R.