Rituály KOLA ROKU

Hluboká meditace, rituál při online setkání podobně laděných žen

Svátky Kola roku slavili naši dávní předkové, staré civilizace, v současné době je slaví jiné kultury a postupně se k nim vrací více a více lidí a nalézá bohatství pramenících v těchto dnech.

Tyto dny jsou jiné, než ostatní, proto se v nich společně zastavíme, abychom využili jejich specifické energie a potenciálu, který nám nabízí.

Díky tomu jsou  tato setkání unikátní. Jsou vyživující, pečující, regenerační, transformační. Zastaví nás v uspěchaném světe, abychom mohli vnímat sami sebe a svět kolem nás taky trochu jinak.

Jsou plná poselství, vizí, vhledů plné laskavosti, moudrosti a klidu.

 

Jaké svátky slavíme?

1. 2. 2023 – Imbolc
20. 3. 2023 – Ostara – jarní rovnodennost
1. 5. 2023 – Beltain
21. 6. 2023 – letní Slunovrat
1. 8. 2023 – Lammas (dožínky)
24. 9. 2023 – podzimní rovnodennost
1. 11. 2023 – Samhain (dušičky)
23. 12. 2022 – zimní Slunovrat

Jak to bude probíhat?

Scházíme se v daný termín od 18 do 20 hodin na ZOOMu.

Každý večer bude trochu jiný, protože každý svátek nese jiné poselství úplně jinou energii, tak jako Matka Země v rámci ročního cyklu.

Témata spojená s rozením, růstem, silou květů, krásou zrání, šťavností plodů, ale i postupný zánikem, smrtí a transformací.

Program večera bude vždy podobný

  • Úvodní povídání o daném dni a jeho kouzelné moci.
  • Společná vedená hluboká meditace, která donese jisté poselství nebo tě navede na tvou cestu.
  • Rituál, kde budeme pracovat se zástupci živlů a čistit, posilovat záměry, kouzlit a čarovat.
  • Oslava, kde společně zajíme a zapijeme strávený čas. Víno je dovoleno!

Rituál můžeš prožít aktivně, nechat si zapnutou kameru, reagovat a sdílet dle potřeby.
Můžeš si kameru vypnout, nijak nereagovat a prožít si rituál po svém. Čarovat a kouzlit, tancovat, ležet, nebo jak budeš chtít.

Rituálů se rády účastní i děti, takže pokud už je máš větší a zajímá je to, tak je přizvi k sobě a společně si to užijte!
Všechny rituály a meditace milují kočky, takže se připrav, že ta tvoje se pravděpodobně bude cpát před obrazovku, nahlížet, různě se procházet před monitorem a pokočičím si to užije taktéž.

Pokud nebudeš moct v daném termínu, ale přesto se chceš účastnit, druhý den bude k dispozici záznam.

Co budeš vždy potřebovat?

  • Zástupce živlů (oheň – svíčku, země – květinu, kámen nebo dřevo, voda – vodu, vzduch – peříčko, lístek, vějíř).
  • Vykuřovadlo, které udržíš v ruce – vonnou tyčinku, lístek šalvěje, kousek špalíčku palo santa nebo jiného dřeva určeného k vykuřování.
  • Papír a tužku.
  • Něco málo k jídlu apití
  • A ještě něco navíc, specificky k danému svátku.

Chci prožít rituály KOLA ROKU

Cena a Datum

800 Kč za večer

4800 Kč za celý rok (8 večerů)

Reference

{

Přihlásit se na semináře Kolo roku byl jeden z nejlepších nápadů posledních let. Ač mají semináře jasně dané schéma, každý je jiný. V každém se řeší jiné téma, které je spjaté s přírodními cykly. Je to přirozené a přitom objevné. Semináře se staly součástí mého kalendáře a vždycky se na ně těším. Je to chvíle, kterou mám jen pro sebe a celá rodina to respektuje. Vždycky si najdu odpověď na otázku, kterou zrovna řeším. Často přijde, aniž bych věděla, jak otázku položit. A na konci si s údivem uvědomím, že právě tohle jsem potřebovala zpracovat, odpovědět nebo prostě procítit. Vřele doporučuji. Je to skvělá forma psychohygieny.
Díky moc.

Štěpánka P.

{

Tvé meditace a rituály v rámci kola roku jsou úžasné. Umožní mi zastavit se, najít své tady a teď a vnímat přirozený rytmus přírody kolem. Díky nim mohu vystoupit z kolotoče každodenních povinností, ohlédnout se (a ocenit se!) za to, co bylo, a připravit se na to, co přijde. Skvělá je i on-line forma. Takhle můžu každý rituál prožít ve svém prostředí a podle sebe. Těch osm dní má opravdu speciální energii a já jsem nesmírně vděčná, že si z ní i díky tobě můžu načerpat kousek pro sebe. 🙂

Zuzka D.