RODOVÁ TÉMATA

autor: | Konstelační příběhy

Přebíráme si je z generace na generaci. Nevědomě. Jak jinak. Nerozhodneme se, že tamhleta babička měla problém s muži a já ho chci mít taky. Kdepak. Ta témata se schovávají a předávají třeba i 5!!! generací. A čekají na toho, kdo je schopen je otevřít a zpracovat. Jinak se, zcela pravděpodobně, posunou zase o generaci dál.

 

Jak se to projevuje?

Nemáte chlapa? Nejsou? Co rodiče? Táta nefungoval, nebo se rodiče brzy rozvedli a máma se cítila zrazená a nešťastná. Co babička? Dědeček tam taky nebyl? Nebo pil a vlastně v podstatě taky nebyl? Bil ji? Vidíte? Chlapa taky nemáte. Proč? Navazujete na jejich příběh! Takže teorie, že dobří chlapi nejsou není ta správná. Jsou. Existují.  Jen je důležité se ptát, co vaší předkyni muži udělali. Proč se jich nyní straníte. Možná pro jistotu. Je to tam tak trochu začarovaný. Abyste už nikdy nemusela trpět kvůli muži.

Co peníze? Máte tak akorát, nebo ještě míň? O veškeré peníze navíc, obvykle velmi rychle přijdete? Prostě se rozbije auto, někomu půjčíte, splatíte cizí dluh za chlapíka, o kterém už nikdy neuslyšíte. Prostě se to vždycky tak nějak po*sere. Jak to měli vaši předci? Chudí jako kostelní myši a bohatství bylo ohrožující? Nebo dědečkovi komunisti sebrali firmu, statek, pozemky a domy?

Zdraví? Máma cukrovka, babička cukrovka, co Vy?  Nebo pár kil navíc, které se vás drží jako klíště?  Z nějakého důvodu je potřebujete! Možná měla babička za války šílený hlad. Jedli jednou  za pár dnů a dodneška se o tom  mluví. Její i vaše špajz přetéká jídlem, často vyhazujete prošlé věci, protože to nestíháte spotřebovat.

Nebo podnikání a práce — pořád stojíte někde v koutě? Nejde to? Vynaložená energie jde někam do kopru? Děláte to, co musíte a nebaví vás to?

Máte divnou smůlu, deprese, zvláštní tíhu, smutek, psychické potíže? Co vaši rodiče a prarodiče? Taky?

 

Už vidíte, kam mířím?

Je to řetězec, který na sebe navazuje.  Nebo převozníkovo bidlo, které si předáváme pořád stejným směrem. O některých příbězích se ví. O některých se neví. Třeba jako prokletí — to skutečně existovalo. A v jistých dobách se tomu hodně věřilo. Někde v nás to klidně ještě může růst…

 

Příběhů a možností je mnoho. Každý z nich, který se otevře a zpracuje, se už nevědomě nežije. Jste o jednu kouli u nohy lehčí. A každá koule se počítá.

Přijďte na meditačně-konstelační setkání TAJEMSTVÍ RODU. Otevřeme a zpracujeme jeden z příběhů vašich předků. Budeme meditovat, trochu regresovat, krátkce konstelovat, prodýchývat, transformovat, čistit,…

2.3.2019, 13 — 19 hodin, Deva studio, Londýnská 48, Praha 2, cena 1200 Kč. 

Pouze pro závazně přihlášené, míst není neomezeně.

 

Zajímavé příběhy z konstelací a regresních terapií