Seminář

Sebepoznávací online seminář Kouzlo archetypů

Seminář Kouzlo archetypů

Sebepoznávací on-line seminář pro ženy, ve kterém se budeme zabývat jednotlivými archetypy (podosobnostmi) tak, aby  vedly k uvědomění a přijetí sebe sama, ulevily starým traumatům, vytáhly zhnisané třísky z duše a nastolily cestu k vnitřní harmonii, pohodě a sebelásce.

Pokud jsou některé naše vnitřní části (archetypy) zraněné, traumatizované nebo neuchopené, nebo místo demokracie vládne mezi nimi diktatura či anarchie, přichází nerovnováha a my se pak cítíme unavené, neschopné, nepřijaté, zaseknuté a zamotané.

Jak bude probíhat seminář?

Setkáme se ve skupině na Facebooku (pokud FB nemáte, použijeme e-mail).

Každý den věnujeme jednomu archetypu. Pro něj bude připraven text, meditace, malý úkol a večerní online vysílání.

Kolik nad tím strávíte času?

Cca půl hodiny denně, dle vašich potřeb a možností. Je na vás, kdy si určíte čas na práci.

Pokud nebudete lekce stíhat, nevadí. Doděláte si je kdykoliv, skupina bude otevřená celý měsíc a veškeré informace budou k dispozici.

Můžete počítat s mým vedením a podporou. Budu tam s vámi, jako kdybychom se viděly osobně.

Termín září 2020

Cena 1900 Kč. Přihlašte se na email: info@jitkamullerova.cz nebo využijte formulář.

Nejste si jistí, zda se vám bude seminář líbit? Zkuste první lekci jako ochutnávku zdarma!

 

5 + 11 =

Co o mně říkají

Kurz Kouzlo archetypů můžu jen doporučit. Setkáte se tam se sedmi archetypy a díky krátkým meditacím zjistíte, jak na tom s jednotlivými archetypy jste. Moc se mi líbilo, že se to dá časově zvládnout (meditace na cca 5 – 10 minut + libovolný čas strávený čtením si o archetypech, povídáním si o tom a hledání obrázků). Jitka je moc fajn, dává podporu a zpětnou vazbu. Bavilo mě hledat obrázky z vizualizací a dávat si je do svého alba, je z toho zajímavá koláž. A i když to ten den nestíháte, můžete si to dodělat později, navazuje to a o nic nepřijdete. Takže pokud vás to téma zajímá a chcete se věnovat taky chvíli sobě, tak do toho určitě jděte. P.S. I cena je v poměru kvality příznivá.

Veronika R.

Než se pustíte do změn sama sebe, je dobré vědět, jaké je výchozí nastavení. K tomu tenhle seminář výborně poslouží.

Stručně a jasně ukáže, v jakém stavu máte několik základních archetypů. Které jsou v pohodě a zaslouží si odměnu a které ukazují, že potřebují péči a pozornost. Průvodní meditace jsou boží.

Hanka F.