Výcvik čarodějek

9měsíční VIP program

Máš dar, jsi jiná, než ostatní, a vnímáš věci mezi nebem a zemí?
Toužíš se ukotvit ve své ženské síle a umět si s lecčíms poradit?
Chceš své dary konečně rozvinout a začít používat ve svém osobním i pracovním životě?

Ukážu ti, jak na to.

Vytvořila jsem výcvik pro 10  čarodějek, které se budou potkávat po dobu 9 měsíců.

Vše, co se budete učit, jsou různé cesty směřující k jednomu cíli. Ty si je budeš moct všechny vyzkoušet a najít tu svou. Tento výcvik bude náročný. Vím to. Proto je jen pro 10 žen. Vše bude probíhat v bezpečném kruhu, pod mým dohledem. Po celou dobu 9 měsíců můžeš počítat s mou podporou.

Vize projektu aneb co se stane po absolvování výcviku?
Co je to profesionální čarodějka 21. století?

 • Žena, čarodějka, které využívá svých schopností ve svém životě a je skvělou profesionálkou ve svém oboru.
 • Její klientela se u ní cítí bezpečně, protože odvádí kvalitní práci. Ať už je masérkou, terapeutkou, lektorkou, mentorkou, koučkou, markeťačkou, webařkou, manažerkou, nebo kadeřnicí. 
 • Schopná a ukotvená podnikatelka, které dělá to, co ji nesmírně baví a naplňuje a je schopná si vydělat adekvátní množství peněz pro svůj život a svou rodinu.
 • Svým klientům poskytuje komplexní i následnou péči a má jistotu v sobě samé.
 • Práci zvládá efektivně, s přehledem, nenechává se vycucnout jako citrón, protože umí pracovat i se svou energií i s energií klientů.
 • Je pro sebe na prvním místě, vnímá své potřeby, umí regenerovat své síly. Tvoří svůj život a není vláčena ničím a nikým.
 • Moudrá, ukotvená a vědomá žena, která je rovnocennou součástí společnosti, rozvíjí  a inspiruje své okolí.
 • Žena, která zná svou hodnotu a ví, že nikoho nemusí zachraňovat ani léčit a svůj dar nemusí zneužívat, ani dávat ostatním. 
 • Zkušená a moudrá kouzelnice, která si během 9 měsíců veškerou práci vyzkoušela na ostatních účastnicích a ví, kde je její síla, její přesah a jak na to vše reagují klienti.
 • Čarodějka, která je součástí přátelského a podporujícího společenství ostatních čarodějek, které si mohou navzájem, v případě potřeby, pomoci.
 • Žena, která ví, že její dar je něco, co má využívat ve svůj prospěch na prvním místě.  Zdravě, harmonicky a moudře.

Pro koho je výcvik určen?

 • Pro ženy, které jsou jiné, mají dar a něco navíc a vnímají svět mezi nebem a zemí.
 • Pro ženy, které chtějí využívat svůj dar pro každodenní radost a pocit naplnění ze života.
 • Pro ženy, které chtějí podnikat, nebo už podnikají, pracují s lidmi a chtějí si rozšířit svůj potenciál.
 • Pro ženy, které nechtějí chodit po x kurzech, sbírat různé informace a učit se támhle to i ono a šudlat se s tím do aleluja.
 • Pro ženy, které chtějí být nezávislé a v mysli svobodné.
 • Pro ženy, které touží mít příjemné a vzájemně vyživující vztahy.
 • Pro koučky, masérky, terapeutky, markeťačky a další profesionálky, které chtějí rozšířit svůj potenciál a využívat ho pro práci.
 • Pro ženy, které chtějí od života víc.

Mít dar a být jiná, není jen tak. Tento dar není úplně zdarma. Je to fůra práce a poznání. Proto je výcvik tak intenzivní a dlouhý.

Cítíš hluboko uvnitř, že teď nastal ten správný čas své dary pojmenovat, rozvinout a opravdu začít využívat? Přidej se k nám. Výcvik je jen pro 10 čarodějek.

Máš pochybnosti nebo otázky?
Ozvi se mi a společně se rozhodneme, jestli je tento projekt pro tebe.

Jak to bude probíhat?

Délka výcviku — 9 měsíců. Setkáváme se 2x měsíčně v uzavřené skupině čarodějek každé první a třetí úterý v měsíci, od 17 do 20 hodin na Zoomu.

Výuka a workshopy on-line v každém setkání.  Plus prostor pro otázky a odpovědi, zkoušení, sdílení, meditace, praxi a zpětnou vazbu. Vše, co se naučíš, si vyzkoušíš na sobě, na ostatních účastnicích za mého vedení, dostaneš zpětnou vazbu a budeš opravdu vědět, co se děje, jak vypadá tvá práce a jaké výsledky se dějí na druhé straně a co je všechno je potřeba udělat tak, aby ti tví klienti rozuměli.

3x osobní konzultace (regrese) po telefonu – pokud se cokoliv otevře a bude potřebovat péči (což se otevře), projdeme to spolu individuálně, zpracujeme bloky, bubáky.  Najdeme a posílíme tvůj potenciál, tvé schopnosti a napojíme se na moudrost a zkušenosti tvé duše.  Dle možností a potřeb kdykoliv během výcviku.

Termíny setkání si případně změníme podle potřeb a možností. O Vánocích (prázdninách) termíny přizpůsobíme taktéž, protože obvykle míváme jiné starosti. Pokud nebudeš moct, dostaneš záznam. V případě potřeby si můžeme dát krátký telefon pro další tvé otázky k proběhlému tématu. 

Má podpora po celou dobu výcviku. Přes mail, messenger nebo telefon. Po celou dobu mě budeš mít v zádech a budeš mě moc oslovit, když ti poteče do bot, když se cokoliv bude dít. Budu to s tebou řešit a nenechám tě v tom plácat.

Náplň výcviku

 • Naučíš se pracovat s tarotem, kyvadlem, automatickou kresbou, bylinami, esencemi, krystaly.
 • Budeme pracovat s energií, čištěním prostoru, čištěním aurických i fyzických těl, energetickým léčením a očišťováním sebe sama.
 • Schopností se ladit, naciťovat a vhodně pojmenovávat.
 • Umění nalézat a vnímat  správné souvislosti, porozumění jim a umění je vysvětlit.
 • Vykuřování, základy aromaterapie.
 • Péče o tělo, fyzické a psychické zdraví.
 • Základy terapeutické činnosti, psychosomatika, léčení.
 • Astrální světy, Existence, Matka Země, nebe a peklo, víra, slepé uličky, dogmata a to, co se říká a lidi tomu věří, duše, inkarnační zkušenosti.
 • Vedení skupinových seminářů, meditací a rituálů.
 • Magie, černá i bílá a komplexní vnímání toho všeho.
 • Možnosti a strategie podnikání čarodějky v moderním světě, mindset, hojnost, vize a záměry.
 • Principy, jak využívat své schopnosti pro svůj růst. Osobní, duchovní, byznysový.

Dostaneš mé know-how za 25 let zkušeností a 10 let terapeutické praxe.

Cena za 9měsíční výcvik

54 hodin výuky a praxe – workshopy, otázky a odpovědi, vzájemná praxe a ověřování tvých schopností a možností, zkušeností ostatních, vzájemné zpětné vazby a sdílení ostatních.

3 osobní konzultace á 1,5 hodiny – najdeme vše, co potřebuješ pro to, abys mohla zářit, kouzlit a čarovat v souladu s tvým potenciálem a možnostmi. Zpracujeme bloky, bubáky a kostlivce, kteří se ukáží. 

Zdarma se můžeš připojit na rituály Kola roku, které probíhají v době výcviku od 1.9. 2022 do 30.5.2023.

Permanentní podpora po celou dobu výcviku – kdykoliv, když ti poteče do bot a nebo někam jinam. Napiš, zavolej, nejsi na to sama.

89 000 Kč – Za 9 měsíců intenzivního tréninku, získávání nových zkušeností a oprašování těch starých, které už umíš, propojování, učení, získávání zkušeností a praxe, vzájemné podpory životní i pracovní.

Platba je možná měsíčně (9 000 Kč), kvartálně, nebo najednou – dle dohody. 

Začínáme 6. září 2022

 

Tento unikátní výcvik je pouze pro 10 žen.

Jsou v něm obsaženy veškeré potřebné znalosti k práci a životu čarodějky, jemná a hluboká práce sama na sobě, rozšíření znalostí, praxe, sdílení, posílení schopností a rozvoj životních možností.

Široko daleko podobnou komplexní nabídku nenajdeš. Neexistuje. Nemusíš navštěvovat další  kurzy jen proto, abys ovládala svou sílu, učila se podnikat a stala se přirozenou, moudrou a silnou čarodějkou. Přirozeně takovou, jaká ses narodila!

Pokud víš, že k nám patříš a že máš na to kapacitu, projít tím vším, přestat pořád něco šudlat a utíkat sama před sebou, ozvi se.

Těším se na tebe!

Můj příběh

Jsem čarodějnice. Se svým darem pracuji 25 let, profesionálně pracuji přes 10 let na fulltime a mám tisíce odterapeutovaných hodin. Učila jsem se od spousty lidí, různě slepovala různé informace ze seminářů, knih a konzultací a zjišťovala, jestli to tak skutečně je. Různých protichůdných informací bylo a je spousta.

Nejprve jsem se učila pracovat sama se sebou. Pak jsem se učila dělat svou práci, abych mohla používat svůj dar čarodějky — jasnozřivosti, vhledu a vysoké citlivosti a zároveň si neubližovala. Pracovala jsem jako bylinářka a alternativní terapeutka. No a pak jsem se učila podnikat. Využívat potenciál on-line světa, sebepropagace, měnit různá vnitřní přesvědčení a bloky. Do toho neustále pracovat na svém vnitřním světě, abych stála nohama na zemi, s hlavou vztyčenou.

Proces nebyl jednoduchý. Zažila jsem spoustu závisti, rivality a nekonečných slepých uliček.
Můj osobní život se několikrát ocitl v troskách a já si uvědomila, jak nezbytné je, aby žena byla nezávislá a to nejen finančně. Aby byla schopná postarat se o sebe a své děti, aby se necítila v pasti a žila s těmi, se kterými žít chce. A že můžeme všichni změnit svůj život tak, aby nám v něm bylo hezky.

Zpočátku má práce byla založena na terapeutické činnosti, v posledních letech se také zaměřuji na výuku čarodějek a čarodějů. Aby se naučili své schopnosti kultivovat a používat zejména pro svůj prospěch a pro svůj život.

 

Reference

{
Jitka je neuvěřitelná žena. Mou důvěru si jen tak někdo nezíská, ale u ní je to naprosto přirozené. O vstupu do výcviku jsem se rozhodla během pár minut. Prostě víte, že jste s ní správně.
Vyzkoušela jsem si různé metody na vlastní kůži a našla si to, co je skutečně moje, co se mnou souzní, co ke mně promlouvá.
Protože jsem časově docela vytížená, velice oceňuji naše pravidelná setkání. Právě tato forma mi umožnila se posunout vpřed jako nic jiného. Knihu odložíte, online kurz také, ale živá online setkání jen těžko.
Na Jitce oceňuji její dlouholeté zkušenosti a praxi. Je skutečným profesionálem a ženou na svém místě.
Pokud bych měla výcvik popsat jednou větou, bylo by to: “Jitka mi otevřela oči.” A za to moc děkuji.

Sandra Čermáková

{
Tarot, bylinky, práce s kyvadlem, vykuřování, práce s vlastní energii. Zajímá vás to a chcete se na to podívat více do hloubky?
Mě to lákalo velmi. Tím, že jsem již trochu znala práci Jitky a prošla s ní 9 konzultací, ve kterých jsme řešily moje rodové linie, bloky z mých minulých životů i bloky toho současného, moje rozhodování zjednodušilo. Chtěla jsem se cítit ještě více jako žena. Silná, svobodná a nezávislá žena 21. století. A proč, protože žiji ve století, ve kterém jednoduše mohu. -:)
Vše se odstartovalo v září první lekcí. Pomocí ZOOM mě Jitka propojila s ostatními ženami s celé České republiky. Byly jsme tam, ženy s chutí se hlouběji poznávat a otevírat nové dveře do světa čarodějek.
Každé setkání mělo jinou energii, jiný náboj, jiné téma a jinou hloubku. Jitka nás citlivou cestou vedla smysluplným výcvikem ve třech dekádách, které svými tématy prohlubovaly naše schopnosti a propojení s našimi kořeny a vesmírem. Ukázala nám, jak pracovat s bylinami, kameny, kyvadlem, tarotem, vhledy, čakrami, energii kolem nás, jak si vlastní energii chránit a jak s ní pracovat, jak porozumět sami sobě. Seznámila nás s mnoha průvodci, kteří vždy přišli ve správný okamžik a v pravý čas. A co je úžasné :-), stále se mi vracejí i v běžném životě a stali se mými rádci a pomocníky. Díky Jitce a dalším odvážným ženám jsem se během 9 měsíců mohla v konkrétních situacích cvičit a prakticky zkoušet své schopnosti. Hlouběji nahlédnout pod povrch různým technikám, které mi byly Jitkou nabídnuty v celistvém balíku. Místy byla cesta velmi emočně náročná, ale zpětně za všechno od srdce děkuji, protože při mých pádech a “brouzdání v emočním bahně” vidím jakou cestu jsem zvládla a jak dnes nově pohlížím na situace, které se kolem mě dějí.
Teď mám nové vědění, mám sílu ženy„ mám prohloubené užívání svých darů a kostky mého bytí se poskládaly zase o něco lépe a já mohu lépe žít. Žít s vědomím, že VÍM, že něco MÁM a mohu TO něco, na co jsem tolik let čekala, používat. A co je na tom to nejlepší? Teď už jen záleží na mě, jak svou sílu a dary využiji a hlavně pro koho. Dnes vím, že jej nemusím nikomu nabízet, jsou moje a mají mi pomáhat. 

Díky Jitko! A taky díky ostatním ženám, které byly se mnou ve výcviku, jste skvělé! 🙂

Kamila Gregořicová

{

9 měsíců a ani jsem se nenadála a je konec. Přemýšlím, jak smysluplně budu tento čas dál využívat, a to SMYSLUPLNĚ je podstatné. Protože tento čas byl smysluplný, naučný, léčivý, otevírající, hledající, transformační, zábavný. Hledám správné slovo, ale tohle je potřeba prostě zažít a prožít.

A TOHLE PROSTĚ CHCEŠ 😉

Už si ani pořádně nepamatuji, s čím jsem do toho šla, jedno je jisté, změnilo mě to a posunulo!

Setkání několika žen. Každá jiná, každá odjinud, každý s jinými zkusenostmi, znalostmi a i život každý jiný. Přesto neskutečná vzájemnost, propojení, podpora jedna druhe. NESKUTEČNÉ! 🙂

Moje vnímavost se několikanásobne zvýšila a zostřila, umím nové věci, které dál využiji pro sebe i praci a dál je hodlám vylepšovat. Miluji sve “dračí” tarotové karty, vhledy a napojování se, také kameny a vykuřovadla a numerologii, a propojení toho všeho.
A naše “vedúci čarodějnice” ta to prostě umí a já tímto nejen děkuji, ale opravdu tento Výcvik pro čarodějky doporučuji!

Aranka Skopalíková

{

Popsat devítiměsíční výcvik jednou větou? Nemožné! Bylo to intenzivní, hluboké, transformující a zároveň jemné, motivující a úžasné. Pravidelná a dlouhodobá práce ve skupině těchto báječných žen měla obrovský smysl. I když jsme se nikdy „naživo“ nepotkaly, v průběhu uplynulých měsíců jsme společně vytvořily velmi intimní a přitom bezpečné prostředí pro sdílení, podporu a společný růst. Na každé z těchto setkání jsem se neuvěřitelně těšila.

Jsem si jistá, že si každá z nás z výcviku odnesla to přesně to, co potřebovala. Pro mě bylo zásadní nalezení sama sebe, vymezení a ukotvení vlastní síly a její rozvinutí do předtím netušených rozměrů. Ruku v ruce s tím šlo poznání nejrůznějších metod, nástrojů a prostředků pro její využití. Přesto, že se „navenek“ nic nestalo, můj život se zásadně změnil. Jsem šťastná a přitom svobodná, jistá sama v sobě a vnímavá k potřebám svým i mého okolí. To se postupně projevuje ve všech aspektech mého života, ve vztazích, v rodině, v práci.

Při pohledu zpět si vlastně nedokážu představit, že bych výcvik neabsolvovala. A cítím obrovskou vděčnost. Jsem vděčná Jitce za tenhle úžasný projekt. Jsem vděčná ostatním čarodějkám za to, že investovaly svůj čas a energii. A zejména jsem vděčná sama sobě, že jsem do toho šla.

Zuzana Dobiášová

Potřebuješ se na něco zeptat,
nebo si chceš rezervovat své místo ve výcviku?