Výcvik čarodějek

Máš dar, jsi jiná, než ostatní, a vnímáš věci mezi nebem a zemí?

Toužíš se ukotvit ve své ženské síle a umět si s lecčíms poradit?

Chceš své dary konečně rozvinout a začít používat ve svém osobním i pracovním životě?

Ukážu ti, jak na to.

Vytvořila jsem výcvik pro 10  čarodějek, které se budou potkávat po dobu 9 měsíců.

Vše, co se budete učit, jsou různé cesty směřující k jednomu cíli. Ty si je budeš moct všechny vyzkoušet a najít tu svou. Tento výcvik bude náročný. Vím to. Proto je jen pro 10 žen. Vše bude probíhat v bezpečném kruhu, pod mým dohledem. Po celou dobu 9 měsíců můžeš počítat s mou podporou.

 

Pro koho je výcvik určen?

 

 • Pro ženy, které jsou jiné, mají dar a něco navíc a vnímají svět mezi nebem a zemí.
 • Pro ženy, které chtějí využívat svůj dar pro každodenní radost a pocit naplnění ze života.
 • Pro ženy, které chtějí podnikat, nebo už podnikají, pracují s lidmi a chtějí si rozšířit svůj potenciál.
 • Pro ženy, které nechtějí chodit po x kurzech, sbírat různé informace a učit se támhle to i ono a šudlat se s tím do aleluja.
 • Pro ženy, které chtějí být nezávislé a v mysli svobodné.
 • Pro ženy, které touží mít příjemné a vzájemně vyživující vztahy.
 • Pro koučky, masérky, terapeutky, markeťačky a další profesionálky, které chtějí rozšířit svůj potenciál a využívat ho pro práci.
 • Pro ženy, které chtějí od života víc.

Mít dar a být jiná, není jen tak. Tento dar není úplně zdarma. Je to fůra práce a poznání. Proto je výcvik tak intenzivní a dlouhý.

Cítíš hluboko uvnitř, že teď nastal ten správný čas své dary pojmenovat, rozvinout a opravdu začít využívat? Přidej se k nám. Výcvik je jen pro 10 čarodějek.

Máš pochybnosti nebo otázky?

Ozvi se mi a společně se rozhodneme, jestli je tento projekt pro tebe.

Jak to bude probíhat?

 

Délka výcviku – 9 měsíců.

1x měsíčně – výuka on-line v uzavřené skupině čarodějek v délce 3 hodin.  Každý měsíc jedno téma. A pěkně do hloubky.  Každé první úterý v měsíci, od 17 do 20 hodin na Zoomu.

2 – 3x měsíčně –  workshop on-line – setkání pro otázky a odpovědi, zkoušení, sdílení, meditace, praxi a zpětnou vazbu celkem 6 hodin. (2x 3 hodiny, nebo 3x 2 hodiny.)  Každé další úterý v měsíci od 18 hod. Vše, co se naučíš, si vyzkoušíš na ostatních účastnicích za mého vedení, dostaneš zpětnou vazbu a budeš opravdu vědět, co se děje, jak vypadá tvá práce a jaké výsledky se dějí na druhé straně a co je všechno je potřeba udělat tak, aby ti tví klienti rozuměli (účast doporučená avšak dobrovolná). 

Termíny workshopů si určíme podle potřeb a možností. O Vánocích (prázdninách) termíny přizpůsobíme taktéž, protože obvykle míváme jiné starosti.

3x osobní konzultace – regrese po telefonu – pokud se cokoliv otevře a bude potřebovat péči (což se otevře), projdeme to spolu individuálně, zpracujeme bloky, bubáky.  Najdeme a posílíme tvůj potenciál, tvé schopnosti a napojíme se na moudrost a zkušenosti tvé duše.  Dle možností a potřeb kdykoliv během výcviku.

Má podpora po celou dobu výcviku. Přes mail, messenger nebo telefon. Po celou dobu mě budeš mít v zádech a budeš mě moc oslovit, když ti poteče do bot, když se cokoliv bude dít. Budu to s tebou řešit a nenechám tě v tom plácat.

Náplň výcviku

 • Naučíš se pracovat s tarotem, kyvadlem, automatickou kresbou, bylinami, esencemi, krystaly.
 • Budeme pracovat s energií, čištěním prostoru, čištěním aurických i fyzických těl, energetickým léčením a očišťováním sebe sama.
 • Schopností se ladit, naciťovat a vhodně pojmenovávat.
 • Umění nalézat a vnímat  správné souvislosti, porozumění jim a umění je vysvětlit.
 • Vykuřování, základy aromaterapie.
 • Péče o tělo, fyzické a psychické zdraví.
 • Základy terapeutické činnosti, psychosomatika, léčení.
 • Astrální světy, Existence, Matka Země, nebe a peklo, víra, slepé uličky, dogmata a to, co se říká a lidi tomu věří, duše, inkarnační zkušenosti.
 • Vedení skupinových seminářů, meditací a rituálů.
 • Magie, černá i bílá a komplexní vnímání toho všeho.
 • Možnosti a strategie podnikání čarodějky v moderním světě, mindset, hojnost, vize a záměry.
 • Principy, jak využívat své schopnosti pro svůj růst. Osobní, duchovní, byznysový.

Dostanete mé know-how za 24 let zkušeností a 10 let terapeutické praxe.

 

 

Vize projektu aneb co se stane po absolvování výcviku? Co je to profesionální čarodějka 21. století?

 

 • Žena, čarodějka, které využívá svých schopností nejen v alternativní sféře a je skvělou profesionálkou.
 • Její klientela se u ní cítí bezpečně, protože odvádí kvalitní práci. Ať už je léčitelkou, kartářkou, masérkou, terapeutkou, lektorkou, mentorkou, koučkou, markeťačkou, webařkou, manažerkou, nebo kadeřnicí.
 • Schopná a ukotvená podnikatelka, které dělá to, co ji nesmírně baví a naplňuje a je schopná si vydělat adekvátní množství peněz pro svůj život a svou rodinu.
 • Svým klientům poskytuje komplexní i následnou péči a má jistotu v sobě samé. Práci zvládá efektivně, s přehledem, nenechává se vycucnout jako citrón, protože umí pracovat i se svou energií i s energií klientů.
 • Je pro sebe na prvním místě, vnímá své potřeby, umí regenerovat své síly. Tvoří svůj život a není vláčena ničím a nikým.
 • Moudrá, ukotvená a vědomá žena, která je rovnocennou součástí společnosti, rozvíjí  a inspiruje své okolí.
 • Podnikatelka, která zná svou hodnotu a ví, že nikoho nemusí zachraňovat ani léčit a svůj dar nemusí zneužívat.
 • Zkušená a moudrá profesionálka – kouzelnice, která si během 9 měsíců veškerou práci vyzkoušela na ostatních účastnicích a ví, kde je její síla, její přesah a jak na to vše reagují klienti.
 • Čarodějka, která je součástí přátelského a podporujícího společenství ostatních čarodějek, které si mohou navzájem, v případě potřeby, pomoci a jednou za rok se společně setkávají pro sdílení zkušeností a možnost neustálého růstu.
 • Odkaz na její web je uveřejněn na společném webu, s jejími kvalitami a schopnostmi a s možností pomocí doporučení klientů.

 

Cena za:

27 hodin výuky – 3 hodiny výuky jednou za měsíc.

54 hodin praxe – workshop, otázky a odpovědi, vzájemná praxe a ověřování tvých schopností a možností, zkušeností ostatních, vzájemné zpětné vazby a sdílení ostatních.

3 osobní konzultace á 1,5 hodiny – najdeme vše, co potřebuješ pro to, abys mohla zářit, kouzlit a čarovat v souladu s tvým potenciálem a možnostmi. Zpracujeme bloky, bubáky a kostlivce, kteří se ukáží.

Permanentní podpora po celou dobu výcviku – kdykoliv, když ti poteče do bot a nebo někam jinam.

Za 9 měsíců každotýdenní práce intenzivního tréninku, získávání nových zkušenosti a oprašování těch starých, které už umíš, propojování, učení, získávání zkušeností a praxe, vzájemné podpory životní i pracovní – 69.000 Kč.

Platba je možná měsíčně – 7.666 Kč, nebo kvartálně, najednou. Dle dohody.

Je to investice, která se ti vrátí během několika měsíců, protože už nebudeš muset absolvovat žádné další kurzy, žádnou další praxi, budeš kvalifikovaná čarodějka, která ví, zná  a umí. A já se za tebe postavím a pomůžu ti sehnat první klientelu, která se ti bude vracet, protože bude vědět, že je u tebe v dobrých rukou.

Čarodějku jako jsi Ty dnešní společnost zase potřebuje. Potřebuje tu moudrou, ukotvenou vědomou ženskou. Žádnou batikovanou ezo pipinu, žádnou ošklivou chlupatou čarodějnici, ale krásnou, normální ženu s očima ostrýma jako břitvy. Moudrou, ukotvenou, takovou, co má svůj život v pořádku a umí moudře poradit, inspirovat a vést a ví.

Začínáme v září 2021!

 

Tento unikátní výcvik je pouze pro 10 žen.

Jsou v něm obsaženy veškeré potřebné znalosti k práci a životu čarodějky, jemná a hluboká práce sama na sobě, rozšíření znalostí, praxe, sdílení, posílení schopností a rozvoj životních možností.

Široko daleko podobnou komplexní nabídku nenajdeš. Neexistuje. Nemusíš navštěvovat další  kurzy jen proto, abys ovládala svou sílu, učila se podnikat a stala se profesionální čarodějkou. Přirozeně takovou, jaká ses narodila!

Pokud víš, že k nám patříš a že máš na to kapacitu, projít tím vším, přestat pořád něco šudlat a utíkat sama před sebou, ozvi se.

Těším se na Tebe!

 

 

Můj příběh

Jsem čarodějnice. Se svým darem pracuji téměř 25 let. Učila jsem se od spousty lidí, různě slepovala různé informace ze seminářů, knih a konzultací a zjišťovala, jestli to tak skutečně je. Různých protichůdných informací bylo a je spousta.

Nejprve jsem se učila pracovat sama se sebou. Pak jsem se učila dělat svou práci, abych mohla používat svůj dar čarodějky – jasnozřivosti, vhledu a vysoké citlivosti a zároveň si neubližovala. Pracovala jsem jako bylinářka a alternativní terapeutka. No a pak jsem se učila podnikat. Využívat potenciál on-line světa, sebepropagace, měnit různá vnitřní přesvědčení a bloky. Do toho neustále pracovat na svém vnitřním světě, abych stála nohama na zemi, s hlavou vztyčenou.

Proces nebyl jednoduchý. Zažila jsem spoustu závisti, rivality a nekonečných slepých uliček.
Můj osobní život se několikrát ocitl v troskách a já si uvědomila, jak nezbytné je, aby žena byla nezávislá a to nejen finančně. Aby byla schopná postarat se o sebe a své děti, aby se necítila v pasti a žila s těmi, se kterými žít chce. A že můžeme všichni změnit svůj život tak, aby nám v něm bylo hezky.