Webináře pro podnikatelky

On-line

Když víš co, víš jak, víš proč, ale pořád to nefunguje.

Webináře zaměřené na základní stavební kameny, na které se v podnikání zapomíná.

Příběh Pavlíny:

Podniká už pár let. Během toho usilovně na sobě i podnikání pracovala, vzdělávala se, učila se spoustu nových věcí. Dokázala už mnohé, ale úspěšná moc není. Ano, je to lepší a lepší, ale pořád to není ono. Stále je tam spousta věcí, které jí berou vítr z plachet.
Taky se jí nedaří překročit jistou finanční hranici. Párkrát už ano, jenže se vždycky něco semele a peníze během pár dnů na účtu zase nejsou. Magický šestiměsíční finanční polštář zní stále jako něco absolutně nedostižného.
Pořád je tam však něco, co ji nepouští z místa.

Příběh Martiny:

Cítí se už docela unavená Každodenní běhání mezi dětmi, domácností, manželem a podnikáním se zdá náročnější, než dřív. Ani to manželství už není jako kdysi. Manžel je frustrovaný ze své práce a svůj vztek si vylévá na ni. Je protivný, v oběti. On dělá ty důležité věci, aby zaopatřil celou rodinu a aby se ona mohla poflakovat na instáči a řešit nějaké blbosti s klientkami. A to, že děti zlobí, je samozřejmě její vina. Ona je ta, kdo je za to zodpovědná. Jak jinak. Peníze, které nacpala do všech těch kurzů a mastermindů už ani doma raději nehlásí. Asi by ji sežral, nebo jí to do konce života vyčítal.
Cítí se často sama a je toho už prostě moc. Sebevědomí klesá dolů, protože podpora zvenku je chatrná. Občas se ztrácí i ve své síle a víře v sebe sama. Moc se jí nedaří, i když se tak strašně moc snaží.

Možná tyto příběhy znáš.

Tohle totiž není o nedostatečné strategii, tohle je o reálném životě. Pavlína a Martina totiž nejsou jediné. Vím, že to má takto spousta podnikajících žen, které to se mnou řeší. I já jsem si tím musela sama projít.

Proto jsem se rozhodla uspořádat webináře pro podnikatelky zaměřený na hluboké vnitřní nastavení, na základní stavební kameny, na které si sám nikdo nevidí a na které zapomínáme.

Budeme zpracovávat témata, o kterých se běžně v podnikání nemluví a které vypadají, že s úspěšným byznysem vůbec nesouvisí. Jenže souvisí. A to velmi.

Týkají se našeho sebevědomí, sebehodnoty, vlastní síly a víry. Brání nám najít sebe samu, to, abychom mohly udělat ten správný krok, šly vstříc samy sobě a nekazily si to. Pak budou moci být strategie úspěšně uskutečněny, podnikání nabere lehkost a flow a tvůj účet získá veselejší zůstatek.

Jsme první generace žen, která podniká v takovém rozsahu a šíři. Naše cestičky většinou nejsou prošlapané. Naše předkyně nikdy nepodnikaly, nebyly jsme k tomu vychovávané, často nemáme podporu venku  a také se učíme podnikat jinak. Tak, abychom se nesedřely a neudřely, ale podnikaly s lehkostí a moudrostí. Pokud předci podnikali, ne vždy to dopadlo nejlépe. A pak si neseme zase trochu jiný příběh, který nás ovlivňuje.

Témata webinářů

RODY, RODOVÉ LINIE A  JEJICH ZÁTĚŽE

Pondělí 11.10.2021, 10 – 12 hodin

.

DĚTSTVÍ, RODIČE

Středa 20.10. 2021, 10 – 12 hodin

.

ZROZENÍ A STUDENÝ ODCHOV

Pondělí 1.11.2021, 10 – 12 hodin

 

Všechna tato témata ovlivňují naši sebehodnotu, sebeúctu a různá vnitřní nastavení, které ovlivňují naše podnikání. To, jak vidíme svět a hlavně jak vnímáme sebe samu. Jak moc se cítíme ukotvené v životě, jak silná je naše akceschopnost, jak se cítíme mezi ostatními, jak jsme schopné vyjít s kůží na trh.

Podnikání není jen o strategiích a absolvovaných seminářích. I když ty jsou samozřejmě důležité. Jsme v tom my samy. A funguje nám to pak tak, jak my se cítíme, vnímáme se a vidíme se. Naše podnikání je totiž stejné jako jsme my. Dáváme tam své srdce, svou duši, své vidění světa a svůj potenciál, který sdílíme se světem.

Pokud máme vnitřní hluboký konflikt,  strach nebo nějaké nejistoty a zašmodrchance právě v těchto třech oblastech, nebo některé z nich, chybí nám základní kámen pro úspěšný život, vztahy i podnikání. Všechno je spojeno se vším a v podnikání se tihle kostlivci nedají očurat. Oni si tam počkaj, dokud  na ně nepřijde čas.

Cena

1 100 Kč za každé setkání při platbě zvlášť

3000 při platbě za všechna setkání (11.10., 20.10. a 1.11.) – objednávku prosím pošli přes formulář dole na stránce s fakturačními údaji, fakturu ti vyhotovím ručně.

 

Jak to bude probíhat?

Sejdeme se přes on-line, přes ZOOM. Připrav se na to, že tento kurz je tak trochu jiný. Nedostaneš jen suchý e-mail, video a dělej si s tím co chceš, případně si pokecej s holkama ve skupině. Kdepak.

My to spolu zpracujeme! Hned ten den! Hlavní práce bude hotová!

Vše společně pojmenujeme, popíšeme a najdeme příčiny, proč se točíš v začarovaném kruhu.  Vysvětlím souvislosti, dodám zkušenosti z praxe a  ty se můžeš hned kdykoliv zeptat na cokoliv.  V druhé části společně prožijeme hlubokou vedenou meditaci, která ti pomůže odkrýt to, co je pro tebe důležité a hlavně to zpracovat. 

Povedu tě krok za krokem a na konci vše vysvětlím, co s tím vším dál. Ono totiž nestačí o tom jen číst a přemýšlet. Je potřeba si to prožít, procítit, propojit se všemi částmi naší bytosti a pak to jde změnit.

Taky neudělám čáry máry a nevymažu bubáky z hlavy. Ony se pak totiž, pacholci, vrací.
Ty si je uvolníš, s mým vedením a podporou, sama. O to bude tahle změna silnější a hodnotnější.

Nemusíš se bát, rozhodně nepůjdeme do minulých životů. Ty je totiž lepší zpracovávat individuálně.

PS: Pohlídej si prosím ostatní složky v e-mailu, jako jsou spamy, hromadné, apod., aby se můj e-mail nezatoulal. Děkuji.

 

Potřebuješ se k on-line webináři pro podnikatelky na něco zeptat?

3 + 7 =